שלט סמסונג גלקסי (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

שמועה: מכשיר הדגל הבא של סמסונג יגיע ב-2 גרסאות – Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus

אנו נמצאים במרחק חודשים ספורים לפני ההכרזה הצפויה על דור מכשירי הדגל הבא של סמסונג, סדרת מכשירי גלקסי S8, וכעת נראה כי זו תושק כשבחזקתה שני דגמים שונים בשם Samsung Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus. כך לטענת שמועה חדשה שמקורה בסין.

על פי השמועה, שני מכשירי הדגל הבאים של סמסונג, שיגיעו כחלק מסדרת הגלקסי אס 8, ישלבו בחלקם הקדמי צג בגודל 5 ו-6 אינץ', זאת עבור דגמי ה-Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus, בהתאמה. נוסף על כך, לאחר מספר דיווחים שכבר ציינו זאת בעבר, עולה גם בשמועה החדשה כי במכשיריה החדשים סמסונג תסיר את כפתור הבית הפיזי שמלווה את מכשירי הדגל שלה בעשור האחרון.

הצצה לאחור
אף שהשמועה אינה מגיעה ממקור בעל רקורד ורמת אמינות מהגבוהים ביותר שראינו, הבחירה בשמות גלקסי S8 וגלקסי S8 פלוס הינה צעד הגיוני לחלוטין עבור סמסונג. שני הדגמים צפויים להציע מסך Super AMOLED קמור, ובהתאם לכך, לא תוכל היצרנית לבצע שימוש במותג "Edge" הפופולרי שצורף לשמותיהם של דורות הסמארטפונים הקודמים בסדרה שהגיעו עם צג קמור מימין ומשמאל.

מלבד זאת, מעידים דיווחים נוספים בנושא כי צמד מכשירי הדגל יביאו עימם מסך נטול שוליים אמיתי שעשוי לשלב את קורא טביעות האצבע תחתיו (או לחילופין בגב המכשיר), מערך אודיו בעל רמקולים סטריאופוניים, מערכת שבבים מדגם Snapdragon 835 או Exynos 8895, רכיב אחסון פנימי מקסימלי בסך 256GB, זיכרון RAM בנפח 6GB ועוד.

הכרזת ה-Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus צפויה להתרחש בין החודשים פברואר לאפריל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות