הוכרז: Samsung PowerBot VR7000 – דגם חדש לשואב האבק הרובוטי

| יום רביעי, 28 בדצמבר 2016, 17:29 | חומרה

היצרנית הקוריאנית סמסונג הכריזה על ה-PowerBot VR7000, שואב אבק רובוטי חדש ועתיר יכולות. השואב מתכונן בימים אלו להדגים את כישוריו על רצפת הביתנים בתערוכת CES 2017, אשר תערך בשבוע הבא בלאס ווגאס.

ה-POWERBot מציע עד 20 וואט של עוצמת שאיבה המשולבים בגוף בגובה 9.7 סנטימטרים – דק ב-28 אחוז משואבים קודמים מבית החברה. המברשת הרחבה שרוחבה 28.8 סנטימטרים מוצבת בקדמת השואב ומסוגלת לשאוב אבק ולכלוך במרחק מינימלי של 15 מ"מ מן הקיר (אם כי היא עדיין לא עושה פאנלים).

מברשת השואב מציעה יכולת ניקוי עצמית אשר מפחיתה את כמות האבק והשיער אשר מצטברים בין סיביה ואוגרת את מרבית הלכלוך במרכז המברשת לניקוי קל ונוח. השואב החדש מסוגל למפות ולזכור את צורת החדר במדוייק וכך לחשב את מסלול הניקוי המיטבי ולהימנע ממכשולים. הוא מסוגל אפילו לנווט עצמו לאזורים מלוכלכים במיוחד וכך לייעל את השאיבה. הוא מסוגל לזהות ולהתחמק מעצמים קטנים במיוחד שרוחבם אינו עולה על סנטימטר.

samsung-powerbot-vr7000-2

השואב מכוונן בצורה חכמה את עוצמת השאיבה בהתאם לסוג המשטח וכך מצמצם את פליטת הרעש ואת צריכת החשמל, להארכת חיי הסוללה. ה-POWERbot משתייך לסדרת מוצרי האינטרנט של הדברים (IoT) מבית סמסונג וניתן לשלוט על כל תכונותיו דרך אפליקציה לנייד – הוא מסוגל אפילו להתממשק עם Alexa של Amazon.

השואב החדש זכה כבר בפרס החדשנות של תערוכת CES המוערכת, בה הוא יודגם כאשר תערך בין ה-5 ל-8 בינואר. בשלב זה לא נחשפו פרטים אודות תאריך השקתו של השואב, מחירו, או שווקי הפצתו.

מקורות
Samsung
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות