הודלף: Windows 10 תציג מצב חדש לשיפור ביצועים במשחקים

אפשרות חדשה לשיפור ביצועים במשחקים תעשה דרכה למשתמשי Windows 10 – כך עולה מגרסה מודלפת של הדגמה לאחד העדכונים הבאים של מערכת ההפעלה. בין קבצי ההדגמה נמצאו ראיות לכך ש-Windows 10 תחלק מחדש את משאבי המערכת על מנת לספק ביצועים טובים יותר בזמן הרצת משחקים.

לפי דיווח של משתמש טוויטר בשם WalkingCat, החל מגרסה 14997 של מערכת ההפעלה ניתן לאתר קובץ בשם gamemode.dll, שאחראי על המצב החדש. בציוץ נכתב כי "נראה כי Windows תשנה את הקצאת המשאבים (מעבד \ וכו')" לטובת מתן עדיפות למשחקים.

האתר WindowsCentral נתן גושפנקה לממצאים ואף הוסיף כי מצב ה-GameMode מזכיר את האופן שבו ה-Xbox One מריצה משחקים. יש לזכור כי ה-Xbox One מריצה מערכת Windows גם כן, ומגמתה של מיקרוסופט לקרב בין הפלטפורמות השונות שלה ולאחד כמה שיותר מהן תחת מטריית Windows אינה דבר חדש.

עם זאת, לא ברור עדיין לאילו משחקים מערכת Windows 10 תיתן עדיפות. מיקרוסופט מוכרת משחקים דרך חנות עצמאית, ה-Windows Store, שלהם יש אינטגרציה טובה יותר עם מערכת ההפעלה. סביר להניח כי משחקים אלו יהנו ממצב המשחק החדש באופן טבעי. באשר למשחקים הנמכרים דרך שירותי צד ג' כמו Steam, יש לקוות כי מצב המשחק החדש יתמוך גם בהם, או שניתן יהיה להפעילו באופן ידני טרם הרצת משחק.

בקרוב יקבלו נסייני מיקרוסופט את העדכון החדש לבדיקה במסגרת תוכנית Windows Insiders, אז בוודאי נקבל פרטים נוספים אודות מצב המשחק החדש. מיקרוסופט כבר הכריזה כי עדכון בשם The Creators Update, שמתוכנן לצאת באביב, יביא איתו חידושים מעניינים לגיימרים.

מקורות
Windows Central
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות