טיזר Snapdragon של ASUS ל-CES 2016

טיזר Snapdragon של ASUS ל-CES 2016

טיזר מבית אסוס רומז כי החברה תחשוף השבוע סמארטפון עם שבב ה-Snapdragon 835

יצרנית המחשבים והמובייל הטיוואנית, אסוס, כבר הספיקה להודיע לנו כי תקיים אירוע הכרזה ביום רביעי הקרוב, ה-4 בינואר, זאת כחלק מתערוכת CES 2017, ובו תציג סמארטפון ZenFone חדש. וכעת, היצרנית מחממת מנועים לקראת תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית השנתית ומפרסמת טיזר חדש ובו היא רומזת כי בלב המכשיר אותו תציג תנוע מערכת השבבים העוצמתית Snapdragon 835.

יחד עם תמונת הטיזר שפרסמה דרך חשבון הטוויטר הרשמי שלה ובה מופיע שבב מבית קוואלקום, צירפה אסוס את הכיתוב "המעבד הטוב ביותר בעולם משחרר כעת את מלוא הפוטנציאל שלו". אף על פי שהיצרנית לא כתבה במפורש כי המכשיר עליו תכריז יגיע עם פלטפורמת העיבוד Snapdragon 835, המשפט אותו ציינה מעלה את הסיכויים כי אלו אכן תוכניותיה באופן משמעותי מאוד, שכן שבב העיבוד החזק ביותר בעולם המובייל ובייצורה של קוואלקום האמריקאית הוא אכן הסנאפדרגון 835.

הטיזר החדש מצטרף לשורה של תמונות אותן הפיצה ASUS דרך חשבון הטוויטר שלה. בכל אלו ניתן לראות מופיע באופן קבוע סימן האינסוף, כאשר באחד מן הטיזרים (מופיע מטה) שולבו כחלק מסימן זה שתי עדשות צילום – מה שמעיד על כך שלפחות אחד מן המכשירים אותם תציג החברה מאוחר יותר השבוע יגיעו עם מערך צילום כפול.

אחד מן הטיזרים שהפיצה אסוס (מקור: Twitter)

אחד מן הטיזרים שהפיצה אסוס (מקור: Twitter)

בחודש נובמבר של השנה שעברה מסר מנכ"ל אסוס, ג'רי שן, כי החברה תציג במסגרת CES 2017 סמארטפון חדש בשם ASUS ZenFone AR, שיהיה למכשיר השני איי פעם התומך בפרוייקט טנגו, מכשיר זה נחשף אמש (ב', 2.1) בטעות על-ידי קוואלקום והפרטים לגביו צפויים להיחשף במלואם במהלך השבוע.

ASUS Zenfone AR (קרדיט תמונה: evleaks@)

ASUS Zenfone AR (קרדיט תמונה: evleaks@)

נוסף על כך, מכשיר בשם ZenFone 3 Zoom עם מערך צילום כפול מצא דרכו אל הרשת בשנה שעברה גם הוא, כך שייתכן מאוד כי שלל הטיזרים של היצרנית מתייחסים אל אחד מן השניים.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות