דיווח: Galaxy S8 יגיע עם פיצ’ר חדש שיאפשר לו לתפקד כמחשב

האם מכשירי הדגל הבאים של סמסונג, Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus, יוכלו לשמש את רוכשיהם המאושרים גם כמחשבים? ייתכן מאוד, לפחות אם נתייחס להדלפה חדשה שמצאה דרכה אלינו ליל אמש (ג’, 3.1), מתיימרת לחשוף פיצ’ר חדש עליו עובדת סמסונג שקרוי בשם Desktop Experience ויעשה את דרכו אל סדרת הדגל של סמסונג כשזו תהפוך לרשמית.

על פי ההדלפה, פונקציית ה-Desktop Experience החדשה (שתהא דומה באופן פעולתה ל-Continiuum מבית מיקרוסופט) תאפשר למשתמשים לחבר לאחד ממכשירי סדרת Galaxy S8 שברשותם מסך חיצוני וכן מקלדת/עכבר אלחוטיים. כך, ניתן יהיה לבצע שימוש בכוח העיבוד האימתני של המכשירים על מנת לקבל חווית שימוש הדומה למחשבי ה-PC השולחניים או הניידים. בשלב זה מדובר בשמועה ראשונית למדי, ומעטים הפרטים אודות יכולות הפונקציה וכן טרם התקבל אישור לעצם קיומה ממקור בעל רמת אמינות גבוהה במיוחד.

עם זאת, יש לציין כי גם במקרה שהשמועה אכן תתברר כנכונה, על סמסונג לבצע עבודת התאמה מהותית למדי בממשק המשתמש שלה על מנת להתאים את זה לשימוש כמחשב סטנדרטי, כך שיהיה באפשרות המשתמשים לנצל את מלוא כוחו.

האם פונקציית Desktop Experience תגיע יחד עם סדרת Galaxy S8? (מקור: הדלפה)
האם פונקציית Desktop Experience תגיע יחד עם סדרת Galaxy S8? (מקור: הדלפה)

אנו מקווים ומעריכים כי במקרה שיש דברים בגו, ימשיכו להתברר במהלך השבועות הקרובים עוד ועוד פרטים אודות הפונקציה החדשה. נזכיר כי חשיפתם הרשמית של צמד מכשירי הדגל גלקסי S8 וגלקסי S8 פלוס צפויה להתרחש רק במהלך חודש אפריל הקרוב, אם כי על פי חלק מן הדיווחים תחול זו כבר בסוף חודש פברואר כחלק מתערוכת MWC 2017.

השוואת מפרטים