אינטל מכריזה על מחשבי NUC בעיצוב מחודש ועם מעבדי הדור השביעי

מחשב Intel NUC עם מעבד Kaby Lake מחשב Intel NUC עם מעבד Kaby Lake

יצרנית המחשבים אינטל מייצרת את מחשבי ה-NUC (ר”ת של Next Unit of Computing), אשר נועדו להדגים את יכולותיו של דור המעבדים מתוצרתה. הדור האחרון של מחשבי ה-NUC מציגים את מעבדי Kaby Lake החדשים במלוא הדרם במעטפת בעיצוב מחודש.

השינוי הגדול ביותר במחשבי ה-NUC החדשים היא המעטפת המחודשת, שזונחת את הפלסטיק הלבן לטובת עיצוב אפור עם פס כחול זוהר מסביב לחיבורים. בלב מחשבי ה-NUC החדשים פועמים מעבדי Kaby Lake, כאשר שניים מהדגמים מציעים מעבד Core i3, שניים נוספים עם Core i5 ודגם אחד בלבד עם Core i7. בשל המעטפת הקטנה והיעדר אמצעי הקירור במחשבי ה-NUC שולבו מעבדים מוחלשים עם פליטת חום מופחתת המיועדים בעיקר למחשבים ניידים.

בגזרת החיבורים תקבלו חבילה נאה למדי במעטפת הקטנה: חיבור HDMI 2.0, זוג חיבורי USB 3.0 רגילים, זוג חיבורי USB 2.0 פנימיים, חיבורי אינטרנט קווי (Ethernet) במהירות Gigabit, וחיבור USB Type C. דגמי ה-i3 מסתפקים ב-USB 3.1 בלבד עבור חיבור ה-USB-C (מהירות של 10 גיגה-ביט בשנייה) בעוד שה-i5 וה-i7 מתפנקים בחיבור Thunderbolt 3 בקצב 40 גיגה-ביט בשנייה.

מחשב Intel NUC עם מעבד Kaby Lake
מחשב Intel NUC עם מעבד Kaby Lake

גרסת i3 אחת, גרסת i5 אחת וגרסת ה-i7 מציעות הרחבת אחסון אופציונלית בדמות מקום לכונן 2.5 אינץ’ בחיבור SATA 3, בנוסף לחיבור הראשי הקיים בכל הגרסאות. תקבלו כאן גם חיישן אינפרה-אדום לשליטה על ה-NUC באמצעות שלט וגם קורא כרטיסי microSD. בגזרת הקישוריות תקבלו תמיכה ב-Bluetooth 4.2 וב-WiFi תקן 802.11ac. כל המחשבים פועלים באמצעות ספק כוח בעוצמת 65 וואט.

כל המחשבים החדשים מגיעים עם שלוש שנות אחריות. בשלב זה טרם נמסרו פרטים אודות תמחור, תאריך השקה או שווקי הפצה.

השוואת מפרטים