שעוני Garmin Fenix 5 (קרדיט תמונה: יח"צ Garmin)

Garmin מכריזה על סדרת ה-fēnix 5: שעוני ספורט מתקדמים
| יום שישי, 6 בינואר 2017, 13:36 | מחשוב לביש

יצרנית ציוד הספורט הכריזה על סדרת שעוני ספורט עתירי יכולות בשם ה-fēnix 5. הסדרה החדשה הייתה יכולה לשמש את המבקרים בתערוכת CES אילו הייתה מושקת קודם לכן, שכן השעונים המתוחכמים מסוגלים לנטר את המרחקים העצומים שגומעים המבקרים בתערוכה במהלך שיטוט באולמות המרהיבים.

שעון ה-fēnix 5 הוא השעון הרגיל בסדרה, בקוטר 47 מ"מ. דגם ה-fēnix 5S מציע מבנה מוקטן בקוטר 42 מ"מ, מותאם לפרקי כפות ידיים צרים וישמח נשים, אשר לרוב פרקי כפות ידיהן קטנים משל גברים. שעון ה-fēnix 5X מציע מובנה מוגדל בקוטר 51 ומכיל יכולות ניווט מובנות המכוונות את המשתמש דרך מסלולי ריצות ורכיבה הניתנים להתאמה אישית.

שלושת השעונים החכמים מציעים GPS למעקב מדוייק ומפורט אחר פעילות גופנית, אך ה-5X מפיק ממנו את המירב באמצעות ניווט במסלולים מתוכננים מתוך מאגר TOPO US שפיתחה Garmin. המשתמשים יכולים גם להכניס לשעון מסלולים מותאמים אישית ולרוץ או לדווש לפיהם. ה-5X מאפשר למשתמשים גם לצפות במקומות בילוי כמו מסעדות, אולמות קולנוע או פארקים היישר על גבי השעון.

משפחת שעוני Garmin Fenix 5s (קרדיט תמונה: יח"צ Garmin)

משפחת שעוני Garmin Fenix 5s (קרדיט תמונה: יח"צ Garmin)

Garmin העמיסה את השעונים בשלל יכולות ניטור לסוגי ספורט שונים דוגמת ריצה, טיפוס, שחייה ורכיבה על אופניים הרותמים את הנסיון הרב שצברה בתחום. כל השעונים בסדרה מציעים מד דופק מדוייק המנטר את דופק המשתמש באופן תמידי. בשעונים שולבו מצפנים, ג'ירוסקופ וברומטר המזינים את המשתמש במידע חיוני אודות הפעילות שלו.

השעונים מסוגלים לקבל התראות על שיחות, הודעות ומיילים היישר לתוך השעון. שלושת השעונים עמידים בפני מים עד לעומק של 100 מטרים. סוללת שעון ה-5X הגדול מציעה 12 ימי שימוש ו-20 שעות של שימוש ב-GPS, ל-5 הרגיל 14 ימי שימוש ויממה שלמה של שימוש ב-GPS בעוד של-5S הקטן שמונה ימי שימוש ו-13 שעות שימוש ב- GPS. קיים מצב UltraTrac אשר מאריך את חיי הסוללה במחיר של שימושיות מופחתת.

שלושת השעונים יוצעו לרכישה בחציון הראשון של שנת 2017. ל-fēnix 5 ול-fēnix 5S מחיר של 600 דולרים (כ-2,300 שקלים) בעוד שה-fēnix 5X יאלץ אתכם להיפרד מ-100 דולרים נוספים (כ-400 שקלים נוספים) עבור יכולות הניווט שלו. ל-5 ול-5S דגמים בחיפוי ספיר ועיצוב יוקרתי שמחירם זהה לשל ה-5X.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות