שעון חכם RunIQ מבית New Balance

שעון חכם RunIQ מבית New Balance

הוכרז: New Balance RunIQ – שעון חכם בניחוח ספורטיבי

New Balance אמנם ידועה בעיקר בזכות ביגוד הספורט הממותג שהיא מייצרת, אך ככל הנראה מרחיבה כעת את אופקיה גם אל תחום השעונים החכמים. כך מעיד ה-RunIQ, שעון Android Wear המיועד לספורטאים.

מוצרים לבישים לרוב מתחלקים לשני סוגים: מצד אחד שעונים חכמים עתירי יכולות דוגמת ה-Apple Watch ושעוני Android Wear, ומצד שני אביזרים מכווני ספורט דוגמת צמידי כושר, שעוני מעקב וכו'. ה-RunIQ החדש משלב את שני העולמות ומציע יכולות עקיבת כושר מתקדמות המשולבות במעטפת עם מסך מגע ומערכת רבת יכולות.

בליבו של השעון פועם מעבד אינטל מסדרת Intel Atom Z3400, בחירה תמוהה למדי מצד New Balance. מעבדיה של אינטל לא ניחנו ביכולות מיוחדות בתחום צריכת החשמל, תחום חשוב וחיוני עבור שעון חכם בעל סוללה קטנטנה. לצד המעבד תמצאו שבב GPS המאפשר לעקוב במדוייק אחר מסלול פעילותו של המשתמש. בשעון שולב גם מד דופק מדוייק המספק מידע חשוב נוסף אודות הפעילות שבוצעה.

בגזרת הזיכרון תקבלו 4 גיגה-בייט של אחסון וחצי גיגה-בייט של זיכרון פעולה (RAM), אלו אמורים להספיק למערכת ה-Android Wear הצנועה והחסכונית במשאבים. השעון עמיד במים עד לעומק של 40 מטרים, משמע די והותר עבור צוללנים בעלי כוכב שני. חיי הסוללה של השעון עומדים על 24 שעות הודות לשימוש במסך AMOLED חסכוני בגודל 39 מ"מ, אך הוא מסוגל לפעול במשך חמש שעות בלבד כאשר ה-GPS ומד הדופק פועלים ברציפות.

השעון החדש זמין לרכישה מוקדמת כבר עכשיו באתר החברה (ארה"ב בלבד) ויישלח אל הרוכשים החל מה-1 בפברואר. הוא יאלץ אתכם להיפרד מ-300 דולרים, הם כ-1,150. הרוכשים ברכישה המוקדמת יהנו ממנוי פרימיום חינם ל-3 חודשים באפליקציית מעקב הפעילויות הפופולרית Strava.

מקורות
Android Police
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות