-פרסומת-

גוגל רוכשת את Limes Audio כדי לשפר את איכות השיחה שלכם

| יום שלישי, 10 בינואר 2017, 14:31 | כלכלי, תוכנה ואינטרנט
אנשים במשרד מבצעים שיחת וידאו מרוחקת

קרדיט תמונה: Google

גוגל ידועה במנהגה לרכוש חברות שונות על מנת לשפר את שירותיה ואת היצע השירותים שלה. החברה האחרונה שהצטרפה לשורותייה של ענקית האינטרנט היא Limes Audio, חברה שוודית המתמחה בשיפור שמע.

גוגל “מתרצת” את הרכישה בציון החשיבות העולה של שמע איכותי בשיחות וידאו. שיחות ועידה מרוחקות הפכו לדבר שבשגרה בעולם העסקים, והעובדים המנהלים אותן עשויים להיתקל לעיתים בקשיים רבים דוגמת רעשי רקע, הפרעות והדים – הבעיה האחרונה עשוייה להיות נפוצה במיוחד בחדרי ישיבות שאינם מתוכננים כהלכה מבחינה אקוסטית.

חברת Limes Audio מתמחה באספקת פתרונות תוכנתיים לבעיות הללו בדיוק. הכלים התוכנתיים שלה מסירים מאות השמע רעשי רקע, הפרעות שונות והדים על מנת לספק חווית שמע מיטבית הקרובה ככל האפשר לחווית השמע המתקבלת בפגישה פיזית.

Google Duo

Google Duo, יישום שיחות הוידאו החדש של החברה

נוסף על היתרונות בעולם העסקים, לשילוב מוצרי החברה בשירותי גוגל עשויים להיות יתרונות גם במגזר הפרטי. השימוש ביישום שיחות הוידאו המתקדם Duo נמצא בעלייה, ופעולתו המיטבית גם על גבי חיבורים חלשים מאפשרת את הפעלתו במגוון מקומות – בתי קפה רועשים, רחובות סואנים ואפילו הופעת רוק. הפתרונות של Limes Audio יצמצמו את רעשי הרקע וההדים ויאפשרו לצד השני לשמוע את קולכם באופן ברור וצלול יותר.

מהנדסי גוגל עובדים כבר עכשיו עם מהנדסי Limes Audio על מנת לשלב את פתרונות החברה במוצרי גוגל. פירותיה של הרכישה עשויים להופיע בקרוב בדמות שיפורי שמע במגוון יישומי וידאו מבית גוגל, דוגמת Duo, Hangouts ו-YouTube Live.

מקורות
Google Blog
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
עדן גוטליב
תלמיד תיכון במגמה מדעית הנדסית. טכנולוגיה זורמת בעורקיי מגיל 9. מתעניין בעיקר בתחום הסלולר והחומרה, עם פינה חמה בלב למעבדים. כשהידיים שלי לא על המקלדת, הן אוחזות בכידון האופניים (או במחשבון).
סלולרי: OnePlus One | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
  • yosilogen logen

    יופי להם

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות