ממשיך להמריא: Rocket League חוצה את רף 25 מיליון השחקנים

משחק הכדורגל הפנטסטי Rocket League, בו יש להבקיע שערים בעזרת מכוניות מיניאטוריות על שלט רחוק, חצה את רף עשרים-וחמישה מליון השחקנים הרשומים. מדובר בגידול של למעלה משישים אחוזים במספר השחקנים מאז חודש יולי האחרון, בו דווח על כחמישה עשר מליון שחקנים רשומים.

Rocket League שוחרר ביולי 2015 ל-PlayStation 4 ולמחשב האישי (Windows), בתור כותר להורדה בלבד. למעשה, בעת ההשקה חברת Psyonix המפתחת את המשחק חילקה אותו בחינם למנויי PlayStation Plus, כחלק מהפקת לקחים משיווק משחקיה בעבר. המהלך כנראה תרם לפופולאריות העצומה של המשחק, ובשנה שעברה Rocket League הגיע גם ל-Xbox One, למחשבי מק ולינוקס. החל מיוני 2016, חברת 505 Games המפיצה את המשחק החלה להציע אותו למכירה גם בגרסה פיזית ל-PlayStation 4 ול-Xbox One.

התפוצה הרחבה של המשחק מתורגמת גם להכנסות נאות עבור Psyonix. עד סוף 2015 הכניס המשחק למעלה מחמישים מליון דולרים, ובפברואר 2016 דיווחה Psyonix על הכנסות של שבעים מליון דולרים. בחודש יולי 2016, כשנה לאחר שחרור המשחק, דיווחה Psyonix כי Rocket League כבר הכניס יותר מ-110 מליון דולרים.

נתונים מעניינים נוספים נחשפו אודות המשחק: למעלה ממליארד משחקי כדורגל כבר שוחקו ב-Rocket League, כחצי מהם תחרותיים. כשליש מהמשחקים היו משחקים מזדמנים (Casual) ויתר המשחקים הגיעו ממצבי המשחק החלופיים. Psyonix דיווחה גם כי זמן המשחק המצטבר של כל הגיימרים ב-Rocket League  הוא 22,129,610,059 דקות, המתורגמות ל-42.1 אלף שנים (או 421 מאות).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות