חותכת בחצי: HTC מדללת את הקטלוג ומתכחשת לקיומו של "HTC 11"

| שבת, 14 בינואר 2017, 15:57 | סלולר

לאחר שחשפה בטאיפיי את צמד המכשירים HTC U Ultra ו-HTC U Play, מתפנה היצרנית הטיוואנית לספר על תכניותיה להמשך השנה. בראיון שערך אתר Engadget עם צ’יאלין צ'אנג, נשיא חטיבת הסמארטפונים והמוצרים המחוברים של HTC, נחשף כי החברה מתכוונת לחתוך בחצי את היצע הסמארטפונים שלה בהשוואה לשנה הקודמת. כלומר, מדבריו של הבכיר עולה כי במהלך 2017 תשיק החברה שישה או שבעה סמארטפונים בלבד.

המהלך הזה מאפשר לנו להתמקד בתכונות המרכזיות של המוצרים שלנו”, ציין צ’אנג. דוגמה אחת לדבריו של הבכיר ניתן לקבל ממכשירי סדרה U שנחשפו שלשום, אלו מציגים כמה יכולות מרשימות המבוססות על למידה חישובית (Machine Learning). בנוסף, מאז ומתמיד ניסתה HTC להעניק חווית סאונד משופרת, ולדעת רבים היא גם מצליחה ברוב המקרים. “אנחנו באמת מקווים שהצרכנים יראו את הערך הרב שבמכשיר הזה ובמכשירים שעוד יבואו”, סיכם צ’אנג.

נשיא חטיבת הסמארטפונים של החברה לא חשף פרטים גדולים מדי על המוצרים שעתידים להגיע בהמשך השנה, אך הוא סיפר לנציגי האתר שהשנה יושקו גם כמה מכשירי Desire חדשים (אלו כידוע מיועדים בדרך כלל עבור השוק הנמוך והבינוני).

באשר ל-HTC 11, יורשו של HTC 10, אמר צ’אנג כי “הוא לא ייקרא בשם זה”, מה שעשוי להעיד על כך שהמכשיר לו ציפו רבים ייחשף רק בשלב מאוחר יותר, אולי אפילו בחציון השני של השנה, עם חומרה עדכנית וחזקה יותר מזו של המכשירים בסדרה U.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות