גייב ניואל מאשר: Valve עובדת על משחק לשחקן יחיד שעדיין לא הוכרז

בשיחה שהתקיימה באתר Reddit עם גייב ניואל (Gabe Newell), מנכ"ל ומייסד Valve, עלו מספר נקודות מרעישות. ניואל איפשר למשתמשי האתר לשאול אותו כל שאלה שרצו, ובאופן מפתיע גייב הפגין פתיחות מרשימה וענה גם שאלות שבעבר התחמק מהן.

מהשיחה עולה כי Valve עובדת על משחק חדש לשחקן יחיד, שעדיין לא הוכרז. כאשר נשאל "האם Valve עובדת על משחק גדול כלשהו לשחקן יחיד", ניואל ענה בפשטות: "כן", והותיר לנו לנחש באיזה משחק מדובר. בשאלה אחרת שנשאל, גייב אמר כי לא מן הנמנע ש-Valve תחזור ל-Half Life ול-Portal.

בעתיד הקרוב, מספר ניואל, Valve תמשיך לחקור את תחום המציאות המדומה ולשפר את התמיכה ללקוחות ב-Steam, חנות המשחקים המקוונת הגדולה בעולם. לאחרונה Valve הגדילה את מספר אנשי התמיכה פי חמישה, והחברה גם מתקדמת לכיוון שיפור התמיכה בשפות חוץ מאנגלית, באמצעות אנשי סגל מכל העולם. כן נרמז כי משחקי Valve הפעילים, כמו CS:GO ו-Team Fortress 2, יעברו למנוע Source 2 של החברה בהמשך.

בנימה אישית יותר, סיפר ניואל כי המשחק האהוב עליו של Valve הוא Portal 2. כאשר נשאל מה דעתו על משחקי Half Life שעזר ליצור, סיפק ניואל תשובה מפתיעה וסיפר כי הוא מלא חרטה. עבורו, בתור מי שהוביל את הפיתוח במשחקי Half Life בעבר, ניואל רואה בהם את כל הפשרות והוויתורים שנאלץ לעשות לאורך הדרך, ולעומתם קל לו יותר להנות ממשחקים שבהם היה פחות מעורב – כמו Portal 2.

מקורות
Reddit
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות