לוגאן וילדה נוסעים ברכב, מתוך טריילר לסרט "לוגאן" (עיבוד: גאדג'טי)

מתוך טריילר לסרט "לוגאן" (עיבוד: גאדג'טי)

טריילר חדש לסרט "לוגאן", סיפורו האחרון של וולברין

אולפני פוקס המאה ה-20 שחררו טריילר חדש לסרט הבא בעולם של האקס-מן (X-Men), שיקרא "לוגאן" (Logan), ויספר את סיפורו האחרון של וולברין (Wolverine), אחד הגיבורים האיקוניים והמוכרים ביותר הן בקומיקס והן בקולנוע.

את לוגאן/וולברין ישחק שוב יו ג'קמן (Hugh Jackman). ג'קמן כבר לא צעיר כפי שהוא היה בימיו הראשונים כאנטי-גיבור הזועף, וכמוהו גם לוגאן התבגר, בעולם קשה שלא רוצה בו עוד.

בטריילר אנו רואים שצ'ארלס אקסבייר (Charles Xavier), אותו שוב מגלם, כנראה גם בפעם האחרונה, פטריק סטיוארט (Patrick Stuart), מנסה לשכנע את לוגאן לדאוג לילדה מסתורית בעלת קשר כלשהו אליו. בטריילר החדש אנחנו רואים יותר מהיחסים בין לוגאן לילדה. לוגאן הוא, כצפוי, לא מחנך מוכשר במיוחד, אך אין מתאים ממנו לגדל, ללמד ולהנחות אותה, שכן יש לה כוחות דומים מאד לשלו. כמו כן, ישנם אנשים שמנסים לתפוס אותה, בשביל הכוחות שלה, כנראה, ומי עוד מלבדו יוכל להגן עליה?

אנו רואים עוד סימנים לכך שהאקס-מן אינם עוד. הילדה קוראת קומיקסים מתקופה אחרת, בה אנשים האמינו עוד בגיבורים. האם לגיבורים האלה יש עתיד חדש? האם לוגאן צריך להגן על הילדה כדי שהיא תוביל דור חדש של גיבורים, או שמא זו פשוט שאלה של השרדות, בעולם בו אין מקום עוד למוטאנטים?

"לוגאן" יעלה למסכים בישראל ב-2 במרץ.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות