ג'ין ארסו מתוך "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" (תמונה באדיבות פורום פילם)

מלחמת הכוכבים: רוג אחת הוא הסרט ה-28 בכל הזמנים שהכניס מעל מיליארד דולר
| יום שני, 23 בינואר 2017, 20:27 | בידור ופנאי

לאחר שדיסני (Disney) סגרה את השנה המכניסה ביותר שלה אי פעם, ולמעשה של כל חברת אולפנים אחרת, עם מעל 7 מיליארד דולר בהכנסות, היא ממשיכה להגדיל את המספר רטרו-אקטיבית.

"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" (Rogue One: A Star Wars Story), סרטה האחרון של Lucasfilm, אשר בבעלות דיסני, הגיע בסוף השבוע האחרון להכנסות של 512 מיליון דולר במכירות הכרטיסים בארצות הברית, ולעוד 499 מיליון בשאר העולם. זה שם אותו מעל מיליארד דולר, בהתאם לתחזיות.

רוג אחת הוא הסרט ה-28 להכנס למועדון המיליארד המצומצם. חשוב מכך, הוא הסרט הרביעי של דיסני מ-2016 שנכנס למועדון, לצד "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" (Captain America: Civil War), "זוטרופוליס" (Zootropolis/Zootopia) ו"מוצאים את דורי" (Finding Dory). "ספר הג'ונגל" (The Jungle Book) כמעט נכנס לרשימה, עם הכנסות של 966 מיליון דולר ממכירות כרטיסים.

מתוך "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים"

מתוך "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" (תמונה באדיבות פורום פילם)

העדכון בנתוני המכירות גם שם את "רוג אחת" בראש רשימת הסרטים המכניסים ביותר בארצות הברית לשנת 2016. זוהי השנה השנייה ברצף בה סרט מסדרת "מלחמת הכוכבים" הוא הסרט המוכר ביותר, וזהו גם סרט "מלחמת הכוכבים" השני שהופק תחת דיסני.

יחד עם "לשיר" (Sing), שמיקם את עצמו במקום העשירי, "רוג אחת" דחף את "דוקטור סטריינג'" (Doctor Strange) ואת "מואנה" (Moana) מהעשיריה הפותחת. הרשימה כנראה לא תתעדכן עוד בצורה משמעותית, ונוכל להתמקד כעת בכותרים של השנה החדשה. סביר להניח שסרטי גיבורי על וסרטי אנימציה שוב יהיו הדומיננטים.

מקורות
boxofficemojo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות