הוכרז: פרק נוסף של Deus Ex: Mankind Divided יגיע בחודש הבא

deus ex criminal past

חברת Square Enix הכריזה על הרחבה חדשה למשחק לשחקן-יחיד ב-Deus Ex: Mankind Divided, משחק התפקידים/התגנבות המצליח שלה מהשנה שעברה. זהו משחק המשך ל-Deus Ex: Human Revolution מ-2011, וממשיך את סיפורו של אדם ג’נסן (Adam Jensen), שוטר ומומחה אבטחה לשעבר, שבעקבות מתקפה על החברה בה עבד כמעט ונהרג, ורוב גופו הוחלף בתותבים קיברנטיים.

ישנו פער מסוים בין הסוף של Human Revolution להתחלה של Mankind Divided. חלק גדול מהפער הוא גם פער בזכרון – ג’נסן לא זוכר את כל מה שקרה מאז סוף המשחק הראשון, בו הוא אמור היה להיהרג. השחקנים עדיין לא יודעים מה הוביל אותו למרפאה המסתורית באלסקה (ממנה יש לו זכרונות עמומים), ונראה שלא יהיו לנו תשובות לכך בזמן הקרוב.

A Criminal Past תהווה פרק מקדים (Prequel) למשחק החדש, אך היא לא תעסוק באלסקה. ב-A Criminal Past ג’נסן מגוייס לראשונה על ידי TF29, כוח המשימה של האו”ם שבשבילו הוא עובד במהלך המשחק. הוא הסוכן ה”משופר” (Augmented) היחיד בכוח המשימה, והוא מגוייס כיוון שרק סוכן משופר יכול לבצע את המשימה שהוטלה על TF29.

כחלק מהמשימה ג’נסן יופלל כעבריין ויועבר לאתר כליאה לאסירים משופרים מסוכנים במיוחד, שם יהיה עליו ליצור קשר עם סוכן חשאי אחר, ולדלות ממנו מידע רגיש. לפי תיאור ההרחבה, ג’נסן יאלץ לגלות “צד אפל” במשימה שלו לפני שהיא תסתיים, כך שכמצופה מ-Deus Ex, הסיפור יהיה אפוף במסתורין ובמוסריות אפורה.

A Criminal Past היא ההרחבה הסיפורית השניה ל-Mankind Divided, אחרי System Rift מספטמבר האחרון. מחירה הנפרד עדיין לא פורסם, אך היא תהייה כלולה ב-Season Pass של המשחק. מחירה של System Rift עומד על 10$.

A Criminal Past תהייה זמינה לכל הפלטפורמות בהן המשחק זמין ב-23 בפברואר.

השוואת מפרטים