אחסון באפליקציית וואטסאפ

ניהול אחסון באפליקציית וואטסאפ באייפון (צילום: גאדג'טי)

WhatsApp לאייפון מתעדכנת עם תמיכה בשליחת הודעות ללא חיבור לאינטרנט ואפשרויות נוספות

| יום רביעי, 25 בינואר 2017, 15:12 | אפליקציות אפל

אפליקציית המסרים המיידיים הפופולריות ביותר בעולם, היא כמובן אפליקציית וואטסאפ (WhatsApp), מקבלת עדכון לגרסה 2.17.1 עבור משתמשי האייפון לדורותיו השונים (המריצים את מערכת ההפעלה iOS 7 ומעלה). העדכון החדש, שזמין להורדה כבר ברגעים אלו, מביא עימו מגוון יכולות חדשות אשר בראשן עומדת האפשרות להקיש על כפתור שליחת ההודעות/תמונות/קטעי קול וכד’ – גם במקרה שאין למשתמש כל חיבור לרשת, כאשר כל התוכן אותו היה מעוניין המשתמש לשלוח יישמר עד אשר יחזור חיבורו לרשת הסלולרית או האינטרנט האלחוטי.

משמעות הדבר היא שכל הודעה אשר תישלח ברגעים בהם למשתמשים אין קליטה סלולרית והם אינם מחוברים לרשת WiFi, תישמר על גבי המכשיר עד לרגע בו תהא לסמארטפון גישה לרשת האינטרנט. ברגע שתחזור הגישה לאינטרנט, תישלח ההודעה באופן מיידי ללא צורך בביצוע כל פעולה על ידי המשתמש.

מלבד פונקציה זו, מאפשרת הגרסה החדשה לאפליקציית וואטסאפ לשלוח כמות של עד 30 תמונות בו זמנית, זאת בניגוד להגבלה של 10 תמונות שהוטלה על המשתמשים לפני כן. אפשרות זו נוספה לאחרונה גם עבור משתמשי אנדרואיד.

אחסון באפליקציית וואטסאפ

צילום: גאדג’טי

פיצ’ר נוסף אותו ניתן למצוא בגרסה 2.17.1 הוא עמוד ניהול אחסון (Storage Usage) חדש הנמצא בהגדרות האפליקציה, דרכו יוכלו המשתמשים לצפות בשימוש של אפליקציית וואטסאפ בנפח האחסון של האייפון יחד עם חלוקה לפי אנשי קשר. בעת שנבחר באחד מן אנשי הקשר, נוכל לראות סטטיסטיקה של כל הודעות הטקסט שנשלחו אליו, יחד עם התמונות, קטעי הוידאו ועוד. בעמוד זה ניתן למחוק את כל ההתכתבות על מנת לפנות את נפח האחסון באייפון שלכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות