צפו בוידאו: Prey מקבל טריילר משחקיות ותאריך השקה

| יום שישי, 27 בינואר 2017, 11:30 | משחקים

משחק הפעולה מגוף ראשון Prey יגיע בחודש מאי – כך נחשף בסרטון חדש מאת חברת Arkane המפתחת את המשחק. Arkane עומדת מאחורי סדרת משחקי Dishonored. המשחק מתוכנן להיות ריבוט של משחק קודם בשם Prey משנת 2006. כעת, נחשף טריילר משחקיות המטיל אור חדש על העלילה המסתורית – ובאותה נשימה אושר תאריך הגעתו של המשחק לחנויות.

המשחק המקורי משנת 2006 הציג משחקיות חדשנית ומיוחדת. בין היתר, המשחק כלל שערים (Portals) בדומה למשחק Portal המפורסם, אולם ב-Prey השערים היו קבועים במקום ולא ניתן היה לפתוח שערים חדשים. בנוסף, Prey שילב גם משחק מעניין עם כוח המשיכה, שמשתנה בהתאם לפלטפורמה עליה צועד השחקן.

במשחק החדש אנו משחקים את מורגן יו (Morgan Yu), בתחנת חלל הנקראת Talos I. הוא עורך ניסויים על גזע חייזרים עויין המכונה Typhon, ונראה כי הניסויים משנים אותו בדרך כלשהי. כאשר חייזרי ה-Typhon משתחררים, המשימה לחסל אותם נופלת על כתפיו של מורגן. לטענתו, אפילו אם אחד החייזרים יגיע לכדור הארץ, האנושות אבודה. לא לחלוטין ברור אם מורגן נמצא בשליטה – בסוף הטריילר הוא מתחייב לחסל את "הכל".

את המשחק ניתן כבר להזמין מראש, עם כמה צ'ופרים שמגיעים עם רכישה מוקדמת: מורגן יקבל תכניות להרכבת נשק משפחתי, רובה Margrave מעוצב, שלושה Neuromods (כלים המאפשרים למורגן לפתח יכולות חדשות) ושתי ערכות ריפוי. בנוסף המזמינים מראש יקבלו ערכה בסיסית להרכבת ציוד ונשקים, ושדרוג ייחודי ש"יסייע לשחקנים לשמור על המשאבים המוגבלים שלהם".

Prey צפוי להגיע למחשב האישי ולקונסולות Xbox One ו-PlayStation 4 ב-5 למאי הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות