תיוג באפליקציית Whatsapp (צילום: גאדג'טי)

תיוג באפליקציית Whatsapp (צילום: גאדג'טי)

אפליקציית Whatsapp עשויה להוסיף אפשרות מעקב אחר מיקום חברים בזמן אמת

אפליקציית המסרים המידיים הפופולרית ביותר בעולם, WhatsApp, בוחנת כיום את האפשרות להציע לחברים בקבוצות לעקוב אחר המיקום של כלל חברי הקבוצה בזמן אמת, כך עולה מתוך גרסאות הבטא של האפליקציה למשתמשי אנדרואיד (2.16.399) וכן למשתמשי iOS (גרסה 2.17.3.28).

הפיצ'ר החדש, אותו תכנה האפליקציה שבבעלות חברת פייסבוק Live Location Tracking, ניתן יהיה להפעלה ישירות דרך עמוד המידע אודות קבוצת הוואטסאפ, כאשר כברירת מחדל יהיה זה כבוי. בעת הפעלתו, יוכלו המשתמשים לבחור האם לאפשר את חשיפת מיקומם כל דקה, 2 דקות, 5 דקות או באופן רציף. כך, יהפוך הפיצ'ר לשימושי במיוחד באותם רגעים מטרידים למדי בהם אתם צריכים להפגש עם חבריכם אך מתקשים למצוא אותם.

פונקציית זיהוי מיקום המשתמשים החדשה, אם וכאשר תגיע בסופו של יום לכלל משתמשי האפליקציה באנדרואיד וב-iOS, עשויה להגיע לצד יכולות חדשות לעריכה או מחיקה של הודעות לאחר שאלו נשלחו אל היעד, בהנחה שטרם נקראו.

אל שתי אפשרויות אלו נחשפנו בחודש דצמבר של השנה שעברה, אז פורסם כי וואטסאפ בוחנת פיצ'רים אלו על גבי גרסאת בטא של האפליקציה. בשלב זה לא ידוע מתי ואם בכלל יופצו הפיצ'רים המצויינים מעלה לכלל המשתמשים, אך הדבר בהחלט עשוי להתרחש כבר במהלך החודשים הקרובים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות