המשחק Ninja Spinki Challenges

היוצר של Flappy Bird הוציא משחק חדש ומתוחכם יותר

בשנת 2013 הוציאה חברת DotGears הויאטנמית, שמאחוריה עומד המפתח דונג נויין (Dong Nguyen), את Flappy Bird – משחק חינמי קשה במיוחד, שכבש את העולם בסערה עד אשר נויין עצמו החליט שהמשחק מיצה את עצמו, והוריד אותו מהחנויות. כעת הוציאה DotGears משחק חדש, גם הוא חינמי לחלוטין, ולמראית עין גם פחות קשה, אך רק למראית עין.

המשחק נקרא Ninja Spinki Challenges, והוא מורכב משישה "אתגרי נינג'ה" שונים, כגון התחמקות מפירות שעפים לעברכם, הטלת כוכבי נינג'ה על מטרות נעות, וכדומה. כל משחקון כזה מתחיל מאד פשוט, עם שליטה נוחה וקלה וללא אתגר ממשי. אך עם כל הצלחה רמת הקושי עולה, והמשחקונים אינסופיים, כך שכל שחקן, מוכשר ככל שיהיה, יגיע בשלב מסוים לנקודה בה המשימה תהייה בלתי אפשרית בשבילו.

המשחק כבר זמין להורדה למכשירי אייפון (iPhone) ומכשירים מבוססי אנדרואיד (Android), הוא מוצע בחינם לחלוטין ולא כולל מיקרוטרנזקציות. אך האם הוא ישאר שם תמיד?

לדברי נויין בראיון עם פורבס (Forbes), הסיבה האמיתית לכך שהוא הוריד את Flappy Bird מהחנויות הייתה שהמשחק "…עוצב למשחק של כמה דקות כשאתה רגוע. אבל הוא הפך במהרה למוצר ממכר. […] כדי לפתור את הבעיה הזאת, עדיף להסיר את Flappy Bird. הוא אבוד לנצח".

הסרתו של Flappy Bird מהחנויות לא מנעה משחקנים להמשיך לנסות להשיג אותו, וטלפונים שהמשחק היה מותקן עליהם עדיין התחילו להמכר ב-eBay בסכומים שהגיעו אף ל-1500 דולר.

לחצו להורדת המשחק: iOS | אנדרואיד

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות