נטפליקס מפיצה טריילר ראשון ורמז לתאריך יציאה לעונה 2 של Stranger Things

אחת הסדרות החדשות המפתיעות ביותר בשנת 2016 הייתה Stranger Things. סדרת האימה של האחים דאפר (Duffer) הגיעה לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס (Netflix) מבלי שנדע למה לצפות ממנה, וכבשה את העולם בסערה. שילוב מנצח בין סיפור מרתק, שחקנים ותיקים אהובים, שחקנים חדשים מצוינים ונוסטלגיה לסרטי האימה של שנות ה-80, הבטיח שכל צופה ימצא משהו בסדרה להתחבר אליו.

הסדרה הסתיימה בסוף פתוח, כיאה לז'אנר, והאחים דאפר הביעו כוונה ברורה להמשיך את הסדרה, אך פרטים מעטים מאד נחשפו. כעת, משנחשף הטריילר הראשון, אנו מגלים כמה וכמה דברים חשובים על העונה השניה.

ראשית כל, אילבן (Eleven) תחזור לעונה החדשה. למרות שלא ברור מה עלה בגורלה בסוף העונה הראשונה, אין ספק שמילי בובי בראון (Millie Bobby Brown), השחקנית מאחוריה, כבשה את הצופים, ולא מפתיע שההפקה לא תוותר עליה.

הקשר שנוצר בין וויל ביירס (Will Byers), הילד שנעדר ברוב העונה הקודמת אותו משחק נוח שנאפ (Noah Schnapp), לבין העולם ה"הפוך" (Upside Down), ישחק תפקיד משמעותי בעונה החדשה. לא יהיה זה סיפור חדש, אלה המשך ישיר של ארועי העונה האחרונה. לצופים שזוכרים כיצד נגמרה העונה מבחינתו של וויל, גם זה לא פרט מפתיע.

מתוך טיזר לעונה 2 של Stranger Things

המילים המסתוריות "The World is Turning Upside Down" מרמזות שאולי הפעם יותר מעולם הצללים המסתורי יגלוש לתוך העולם שלנו. בסוף הטריילר גם מופיעה המילה "האלווין" (Halloween), כנראה רמז לכך שהעונה השנייה תצא בליל כל הקדושים, ב-31 באוקטובר, או סביב התאריך הזה.

זהו רק טיזר קצר ששוחרר במהלך הסופרבול. בחודשים הקרובים ודאי נראה טריילרים גדולים יותר, שיחשפו מעט יותר ממה שצפוי לנו בהמשך הסדרה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות