-פרסומת-

דיווח: אתגרים בייצור הסמארטפון הגמיש של סמסונג יובילו לדחיית השקתו ל-2018

| יום שני, 13 בפברואר 2017, 09:30 | סלולר

Samsung Galaxy X (מקור: Galaxy Club)

בעיות ואתגרים שונים עימם מתמודדת ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית, סמסונג, תוביל לדחייה של הצגתו הצפויה של הסמארטפון הגמיש הראשון מבית ייצורה, כאשר זה ייכנס לייצור מסחרי רק במהלך המחצית השניה של 2018, זאת לטענת מקורותיו של אתר DigiTimes המגיעים משרשרת האספקה של החברה.

על פי פרטי הדיווח, ייצורו הראשוני של הסמארטפון הגמיש ייכנס לפעולה כבר במהלך הרבעון האחרון של השנה הקלנדרית הנוכחית, בעוד ייצורו המסחרי, כאמור, ייאלץ להמתין לכל הפחות עד חודש יוני 2018. בהתאם לכך, הכרזת המכשיר וכמובן השקתו הרשמיים צפויים להידחות באופן משמעותי למדי, זאת לאחר שמגוון דיווחים מהשנה האחרונה העידו על כך שההכרזה תתרחש כבר השנה ואולי אף בתערוכת MWC 2017. להערכות אלו התווספו בחודש יוני של השנה שעברה דברי של נשיא ומנכ”ל סמסונג ארה”ב, גרגורי לי, שציין בראיון כי הסמארטפונים המתקפלים נמצאים “ממש מעבר לפינה“, לדבריו.

הצצה לאחור

על פי הפרטים שעולים מן הדיווח החדש של מגזין Digi Times לא ניתן להסיק האם מדובר בייצור כולל של סמארטפונים גמישים על ידי סמסונג או שמא ישנה כוונה למכשיר ספציפי, שכן על פי דיווח מסוף השנה שעברה, מפתחת היצרנית כיום לא פחות מ-2 דגמי סמארטפונים מתקפלים השונים במהותם אחד מן השני.

הראשון מבין השניים כולל שני מסכים נפרדים לחלוטין וכנראה בלתי גמישים, כאשר במרכזים מפריד שטח גמיש ובר קיפול. המכשיר השני, לכאורה, כולל צג OLED יחיד הגמיש וניתן לקיפול באופן מלא (עשוי להיקרא בשם Galaxy X). בהתאם לכך, ייתכן מאוד כי את הדגם הראשון בעל שני הצגים הנפרדים נראה הופך רשמי כבר השנה, בעוד הדגם הנותר ייאלץ להמתין עד למחצית השניה של 2018.

מקורות
GSM Arena
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • iphone1000

  לא חשבתי אחרת

 • DagzahavDX

  טוב, אף אחד לא חשב שזה יהיה קל.

 • Maor

  בכלל לא ציפיתי למכשיר כזה השנה

 • מורדכי משיטה

  כמה פעמים ניתן הייה לקפל את המכשיר לפני שהיו בעיות או סדקים בגלל הקיפול שיגרמו לבעיות את זה בנתיים רק סמסונג יודעת או שלא

 • Anonimi

  לא חושב שזה יצא בכלל אפילו לא ב2030

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות