לוגו שיאומי

דיווח: שיאומי עובדת על סמארטפון בעל שבב חדש מסוג Snapdragon 660

ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, שיאומי, עובדת בימים אלו על סמארטפון חדש שבליבו פועמת מערכת שבבים שטרם הוכרזה מדגם Snapdragon 660 ובייצורה של לא אחרת מאשר יצרנית השבבים הפופולרית, קוואלקום. כך על פי דיווח חדש שמגיע ישירות מסין, מולדתה של ענקית המובייל.

אף על פי שלפי פרטי הדיווח לא ניתן לדעת באילו ממכשיריה הבאים מתכננת שיאומי לשלב את פלטפורמת העיבוד החדשה, ניתן להעריך כי זה יפנה לשוק הסמארטפונים הבינוני-גבוה, כאשר ייתכן מאוד כי השבב ישולב במגוון סמארטפונים, בהם ממשיך דרכו של ה-Mi Max, הוא Xiaomi Mi Max 2. הסיבה להערכה זו נובעת מכך ששבב ה-Snapdragon 660, אותו טרם הציגה קוואלקום באופן רשמי, צפוי, לטענת שמועה פורסמה בשנה שעברה, לפנות לשוק הסמארטפונים הבינוני-גבוה.

על פי שמועה זו, שבב ה-SD660 (שם קוד: MSM8976 Plus) יציע למשתמשיו 8 ליבות עיבוד מדגם Kryo בתדר מקסימלי של 2.2GHz עבור 4 ליבות ו-1.9GHz עבור הנותרות, לצידו של מאיץ גרפי בשם Adreno 512 ותמיכה ברכיב אחסון מסוג UFS 2.1, זיכרון RAM מסוג LPDDR4X ומודם LTE מסוג X10. ייצור מערכת השבבים יתבצע ע"י סמסונג בהליך 14nm חדיש למדי. נכון לרגעים אלו לא ברור מתי תחשוף שיאומי מכשיר בעל שבב זה, אם כי חשוב לציין כי ה-SD660 צפוי להגיח לשוק החל מהרבעון השני של 2017.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות