רשמי: סמסונג תחשוף את מכשירי הדגל Galaxy S8 ו-S8 Plus ב-29 במרץ

הזמנה לאירוע Galaxy Unpacked (תמונה: Samsung)

בשורה משמחת מברצלונה: את מסיבת העיתונאים שערכה ענקית הטכנולוגיה סמסונג הערב (א’, 26.2) בברצלונה, סיימה היצרנית עם הודעה רשמית שעשויה לעודד ולשמח רבים מקהל לקוחותיה ברחבי העולם, וזו ההודעה הרשמית כי צמד מכשירי הדגל Samsung Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus יהפכו לרשמיים במסגרת אירוע הכרזה שייערך ביום רביעי, ה-29 במרץ.

את ההודעה סיפקה סמסונג רגעים ספורים לפני שחתמה את מסיבת העיתונאים שערכה הערב, כאשר הציגה סרטון טיזר קצרצר החושף את מועד ההכרזה המדוייק לצידם של קווי המתאר של מכשירי הדגל הבאים בייצורה. על פי אלו ניתן לאשר באופן חלקי את רבות מן התמונות המודלפות שהתיימרו לחשוף את ה-Galaxy S8 ו-S8 Plus. היצרנית אף הגדילה וחילקה לכל העיתונאים שנכחו במסיבת העיתונאים טיזר המציג גם הוא תמונה זהה יחד עם התאריך הנ”ל.

ה-Samsung Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus צפויים להביא עימם שלל שדרוגים ושיפורים בהשוואה לדור הקודם, בראשם נמצא קווי עיצוב חדשים, מסך קמור בעל שוליים דקיקים ביותר, מסגרת אלומיניום יוקרתית וגב זכוכית. כמו כן, מפרטם הטכני של השניים יפנה לשוק הסמארטפונים הגבוה ויכיל את אחת ממערכות השבבים המתקדמות Snapdragon 835 מבית קוואלקום או Exynos 8895 בייצורה של סמסונג.

בנוסף, הכריזה סמסונג על אוזניות חדשות שנבנו בשיתוף פעולה עם חברת AKG ואשר יגיעו יחד עם מכשירי הדגל הבאים שלה כחלק מהאריזה.

עד אז, הציגה בפנינו סמסונג מוקדם יותר היום את דור הטאבלטים הבא פרי פיתוחה, Galaxy Tab S3, כמו גם את משקפי המציאות המדומה Gear VR בגרסה חדשה עם בקר מצורף וכן צמד המחשבים הניידים ההיברידיים Galaxy Book 10.6 ו-Galaxy Book 12.

השוואת מפרטים