הצצה ראשונה: Nokia 3310 – לא רק גימיק

| יום שני, 27 בפברואר 2017, 17:05 | גאדג'טי מסקר, סלולר

אחת מחוזקותיה של נוקיה בעבר הייתה בייצור טלפונים פשוטים אך מתקדמים שלא הכאיבו לנו בכיס, ולא רק בגלל מחירם הנמוך. עם תחילת השימוש במותג נוקיה, החליטה חברת HMD Global הפינית להציג גרסה מחודשת לאחד ממכשיריה המוכרים ביותר והציגה את ה-Nokia 3310 בגרסת 2017.

הטלפון החדש לוקח הרבה מהרוח של נוקיה ומציע צבעים בוהקים ועזים אותם אנו לא רגילים לראות בעולם הסמארטפונים רבות. את הטלפון אותו קיבלנו לבחינה קצרה מטעם HMD ניתן לראות בוידאו ובתמונות המשולבות בכתבה בצבע הצהוב, שמסיבה שאיני יכול להסביר, מרגיש פשוט נכון עבור טלפון שכזה.

כפתורי המגע הקפסטיביים לא נמצאים במכשיר הזה, אלו שמורים אולי למגוון סמארטפונים, אך בנוקיה 3310 בגרסת 2017 תמצאו כפתורים אמיתיים, כאלה שאפשר ללחוץ עליהם והם יידחפו מטה ויבצעו פעולה במכשיר רק לאחר מכן – זה פשוט למדי, אך זה משהו שהולך ונעלם מדור הסמארטפונים, כאשר מגוון יצרניות כבר בחרו להציג כפתורי בית שאינם כפתורים אמיתיים אף שמסוגלים לבצע מגוון פעולות רחב למדי.

מקשי המספרים לחיוג גדולים ונוחים ללחיצה, משהו שקשה לי לומר על כפתורי התפריטים הממוקמים מתחת למסך המכשיר. שימוש קצר בהחלט החזיר אותי אחורה לימים בהם היה צריך להשתדל מעט יותר על מנת ללחוץ על הכפתור הנכון כדי לנווט ברחבי התפריטים במכשיר, אך נוח פחות משימוש בסמארטפון, לא שיש בכלל מקום להשוואה.

המצלמה

בגבו של הנוקיה 3310 החדש ממוקמת מצלמת 2 מגה-פיקסל ראשית שמפיקה תמונות מצויינות אם אתם עדיין תקועים בשנות ה-2000 המוקדמות, אך היא מוצר חיוני בעולם בו אנו רוצים לתעד כל דבר בקלות באמצעות הטלפון, גם אם זו לא המצלמה שתשיג עבורנו את הסלפי המושלם.

המצלמה איטית להחריד בצילום תמונות ונפח האחסון המצומצם במכשיר אף גרם להודעה לצוץ על הטלפון אותו בחנו וסיפרה לנו כי אזל המקום ואי אפשר לשמור את התמונה. למזלנו, מציע ה-3310 אפשרות להרחבה הזיכרון ל-32 גיגה-בייט נוספים. זה אולי יעלה לנו לא מעט ביחס למחירו הנמוך של המכשיר, אך זה יהיה די והותר לשמירת תמונות וקבצים אחרים.

פשוט. טלפון.

קל מאוד לחבב את ה-Nokia 3310 פשוט כי זה טלפון פשוט. לא צריך לחשוב על ניהול זיכרון ומשאבי מערכת נכונים על מנת שיאפשר לנו להשתמש בו יום שלם כי הוא יכול להחזיק הרבה יותר מזה ובקלות. הסיבה להשקתו המחודשת של הנוקיה 3310 הייתה אולי בחלקה גימיק, אך עדיין מדובר בטלפון פשוט, מרשים וזול למדי שיכול לשמש אותנו פשוט כטלפון.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות