לוגו יוטיוב

הוכרז: YouTube TV – טלוויזיה חיה ביוטיוב שלכם

| יום שישי, 3 במרץ 2017, 19:00 | טלוויזיות

יוטיוב נחשב עד כה למקור של תכני וידאו חינמיים בייצור ביתי (מלבד סדרות מקור של YouTube Red), אך כעת הוא משנה את פניו – מנוי YouTube TV החדש מספק גישה לערוצי תוכן של רשתות הטלוויזיה המסורתיות בעבור תשלום חודשי קבוע.

השירות החדש אינו פועל כמו נטפליקס, כלומר במתכונת של ספריית תוכן לפי דרישה (V.O.D), במקום זאת, YouTube TV מגיש ערוצי טלוויזיה חיים, בדיוק כמו מנוי לטלוויזיה בכבלים ללא ספריית תוכן. הערוצים מוגשים ללקוח על גבי רשת האינטרנט וניתן לצפות בהם במגוון מכשירים.

השירות החדש מציע יכולת בשם Cloud DVR (ענן מקליט) – המשתמש יכול להקליט בענן תוכניות לבחירתו, ולצפות בהן בזמן מאוחר יותר מכל מקום. לא קיימת הגבלה על כמות התוכניות שניתן להקליט, אך הן נמחקות באופן אוטומטי לאחר תשעה חודשים.

מנויי השירות יוכלו לפתוח עד שישה חשבונות שונים, לכל אחד מהם ספריית העדפות והקלטות אישית. בשלב זה לא ברור האם כל אחד מהמנויים יזכה להשתמש בשירות דרך חשבון הגוגל הפרטי שלו, או שמא כולם יאלצו לעשות שימוש בחשבון של בעל המנוי. ניתן לגשת אל השירות באמצעות כל מחשב, סמארטפון או טאבלט, וגם דרך סטיק ההזרמה Chromecast.

YouTube TV

תמונה: Google

בין רשימת ערוצי התוכן שייתמכו בשירות החדש ניתן למצוא את ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, CNBC, Disney, CSN, National Geographic ועד רבים אחרים. בנוסף, כל מי שיעשה מנוי לשירות יזכה בגישה חינם להפקות המקור שהופקו במסגרת תוכנית YouTube Red.

נכון לרגעים אלו, השירות החדש טרם הושק, ויהיה זמין בימים הקרובים ברחבי ארצות הברית. סביר להניח שלא נזכה להנות ממנו גם בישראל.

מקורות
YouTube Blog
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות