מגירת אפליקציות ב-EMUI 5.1 על גבי מכשיר Huawei P10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אנדרואיד 7.0 תגיע למכשירי סדרת Huawei P9 יחד עם EMUI 5.0 החל מחודש מרץ

סדרת מכשירי הדגל Huawei P10 נחשפה בשבוע שעבר במסגרת תערוכת המובייל MWC 2017 בברצלונה, אולם חשיפה זו אינה היחידה שביצעה וואווי עבור קהל לקוחותיה. אף שעברה קרוב לשנה מאז הכריזה היצרנית הסינית על מכשיר הדגל Huawei P9, חושפת כעת החברה כי דגם זה יחל לקבל בקרוב את עדכון אנדרואיד 7.0 לצד ממשק המשתמש EMUI 5.0 ברחבי העולם.

העדכון ל-EMUI 5.0 יביא עימו בראש ובראשונה את הגישה לאחד מהסמלים המוכרים של מערכת ההפעלה אנדרואיד – מגירת האפליקציות, שחסרונה הורגש במכשיריה של וואווי עד כה. אולם זו לא תהיה זמינה כברירת מחדל ותדרוש ביצוע שינוי בהגדרות מערכת ההפעלה לשם הפעלתה. מגירת האפליקציות נחשפה יחד עם דגם ה-Mate 9 שהוצג בשנה שעברה עם EMUI 5.0 ואנדרואיד 7.0 ומבדיקתנו עדיין זמינה להפעלה גם במכשיר ה-Huawei P10, בו תמצאו את ממשק המשתמש EMUI 5.1.

טיזר ממשק המשתמש EMUI 5.0 מגיע לדגמי Huawei P9

מקור תמונה: Huawei India Twitter

על פי הצהרתה של וואווי תגיע הגרסה החדשה של ממשק המשתמש (EMUI 5.0) למכשירי סדרת ה-Huawei P9 עוד ברבעון הראשון (והנוכחי) של השנה, אולם זו ככל הנראה תוצע בהדרגה למשתמשים ברחבי העולם במהלך חודש מרץ ולא תגיע לכל השווקים באותו הזמן. הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה צפויה לעשות דרכה למשתמשי ה-P9 גם בשוק הישראלי, אולם בשלב זה לא ידוע האם יישלח העדכון למשתמשים בארץ במהלך מרץ או בשלב מאוחר יותר.

את גרסה 7.0 של אנדרואיד החלה וואווי להפיץ לדגמי ה-P9 לצד ה-Mate 8 עוד בדצמבר 2016, אולם אז הייתה זו זמינה רק בשוק המקומי של החברה בסין. כעת, עם הצגתה של סדרת ה-P10 החדשה, מוכנה וואווי להתחיל את שליחת עדכון מערכת ההפעלה עבור משתמשי ה-P9 בהפצה רחבה ברחבי העולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות