שובר קופות: הסרט לוגאן רושם הצלחה בסוף השבוע הראשון להקרנתו

מתוך "לוגאן" (תמונה באדיבות פורום פילם) מתוך “לוגאן” (תמונה באדיבות פורום פילם)

“לוגאן – וולברין” (Logan), הסרט החדש בכיכובו של יו ג’קמן (Hugh Jackman) בתפקיד המוטאנט עם הטפרים, עושה חיל בקופות. סוף השבוע הראשון של הסרט נחתם בהכנסות של 85.3 מיליון דולר בארצות הברית, לצד 152.5 מיליון דולר בשאר העולם, ובסך הכל הכניס 237.8 מיליון דולר סביב העולם.

זוהי הפתיחה הבינלאומית השלישית בגודלה לסרט למבוגרים בלבד בדירוג R, ובפוקס (Fox), כצפוי, מרוצים מאד. “כשיש לך פתיחה בסדר גודל כזה לסרט בדירוג R, אתה יוצר חיבור עם אנשים בכל מקום” אמר כריס ארונסון (Chris Aronson), העומד בראש ההפצה של פוקס בארצות הברית.

“לוגאן – וולברין” פתח ב-81 מדינות בסוף השבוע, וב-80 מתוכן עמד בראש מכירות הכרטיסים. הוא הכניס 46.3 מיליון דולר בסין, 11.4 מיליון בבריטניה, 8.2 מיליון בדרום קוריאה ובברזיל ו-7.1 מיליון ברוסיה. 20.6 מיליון דולר בינלאומיים הגיעו מאולמות איימקס (IMAX), הפתיחה השניה בגודלה בהיסטוריה לסרט בדירוג R באיימקס.

“לוגאן – וולברין” מספר את סיפורו האחרון של יו ג’קמן בתפקיד וולברין, לצד פטריק סטיוארט (Patrick Stewart) בתפקיד צ’ארלס אקסבייר (Charles Xavier), שגם הוא, לדבריו, לא יחזור לתפקיד. זהו סרט גס, אלים ובוגר יותר על הגיבורים האהובים ביותר בעולם האקס-מן (X-Men) הקולנועי, סרט בו שניהם נפרדים לשלום מהפרנצ’ייז, ונראה שהמעריצים נוהרים לאולמות הקולנוע כדי לחזות בהם בפעם האחרונה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים