רצחה וגם ירשה: סרסיי, מתוך "משחקי הכס" עונה 6, פרק 10

רצחה וגם ירשה: סרסיי, מתוך "משחקי הכס" עונה 6, פרק 10

עונה 7 של משחקי הכס תגיע ב-16 ביולי – צפו בפרומו

אחרי רמזים, שמועות וספקולציות, נחשף רשמית תאריך עליית עונה 7 של "משחקי הכס" (Game of Thrones) לאוויר. בעמוד הפייסבוק הרשמי של הסדרה הוצג אתמול וידאו בשידור חי, בו עמד בלוק קרח ענקי עם משהו חבוי בתוכו, והכיתוב "הקלידו 'אש' בשביל לחשוף את תאריך הבכורה". סילוני אש חיה הכו בבלוק הקרח, עד שהוא חשף את התאריך – ה-16 ביולי.

במקביל לחשיפת התאריך נחשף גם פוסטר חדש עם הכיתוב #GoTS7, ראשי תיבות ל"משחקי הכס עונה 7", מעל לקרח בוער. הפוסטר מתכתב עם השם המקורי של סדרת הספרים עליה הסדרה מבוססת, "שיר של אש וקרח" (A Song of Ice and Fire), ויהיה, כנראה, גם התמה המרכזית בעונה הבאה.

פוסטר משחקי הכס עונה 7 (תמונה באדיבות: HBO)

פוסטר משחקי הכס עונה 7 (תמונה באדיבות: HBO)

HBO אף פרסמה פרומו קצר יחד עם תאריך היציאה, עם הכיתוב "המלחמה הגדולה הגיעה". בפרומו אנו רואים מודלים מאיימים של סמלי הבתים הגדולים, ביניהם הדרקון בעל שלושת הראשים של משפחת טארגריין (Targaryen), האריה של משפחת לאנסיטר (Lannister) ועוד. המודלים קפואים בלוחמה בלתי פוסקת, וברקע נשמעות ציטטות מהסדרה של דמויות מרכזיות, חיות ומתות, המדברות על מלחמה.

לבסוף המודל מתמוטט, כשברקע נד סטארק (Ned Stark) בקולו של שון בין (Sean Bean) אומר ש"אותו דבר מגיע אל כולם", וג'ון סנואו (Jon Snow) מדגיש ש"יש רק מלחמה אחת שמשנה, המלחמה הגדולה, והיא כאן", בעוד שהאפר של סמלי הבתים הופך לצורות מיסטיות בשלג, ועין כחולה מופיעה על המסך, עינם של המהלכים הלבנים ומלך הלילה.

מהפרומו אפשר להסיק שכמצופה, העונה הקרובה תתחיל את הארועים אליהם הובילו ששת העונות הקודמות – מלחמה כוללת בין הגורמים המרכזיים בסדרה, שבסופה שליטי ווסטרוז (Westeros) יצטרכו להכיר באיום שמגיע מהצפון. לעונה זו יהיו שבעה פרקים בלבד, ולזו שאחריה שמונה, ובחמישה עשר פרקים אלה הסדרה תיחתם אחת ולתמיד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות