אפליקציה לשירות סמסונג Pay (תמונה: Samsung)

אפליקציה לשירות סמסונג Pay (תמונה: Samsung)

האם שירות התשלומים Samsung Pay בדרכו לישראל?

שירות התשלומים Samsung Pay החל לצבור תאוצה בחודשים האחרונים, כאשר סמסונג החלה להציע את השירות במספר גדל והולך של מדינות, האחרונות בהן היו הודו ושבדיה. סך המדינות בהן זמין כיום שירות סמסונג Pay עומד כעת על 13 וכולל את ארה"ב, סין, קוריאה, ספרד, ברזיל, אוסטרליה ואחרות. בישראל השירות עדיין אינו זמין, אך בהתחשב בכך שסמסונג Pay הופך זמין בעוד ועוד מדינות ואם יקיים מנהל פעילות המובייל של סמסונג בישראל, אורן מרון, את הבטחתו, אנו עתידים לראות את השירות מגיע בקרוב לארץ.

בשנה שעברה, לאחר שהכריזה סמסונג על סדרת ה-Galaxy S7 במסגרת תערוכת MWC 2016 בברצלונה, ערכנו ראיון קצר עם מרון אודות הסמארטפונים החדשים, אך קיבלנו גם הבטחה הנוגעת לשירות התשלומים של סמסונג. בראיון אותו ערכנו עימו ב-23 בפברואר, 2016, ציין מרון את הדברים הבאים:

Samsung Pay הולך להיכנס, אני מקווה מאוד, בשנה הקרובה. לכל המאוחר ברבעון 1, 2017. הצרכן חייב להבין כבר עכשיו שהוא צריך להתייחס לזה. כשייכנס ה-Samsung Pay לישראל תהיה מהפיכה בעולם התשלומים הניידים. לא נצטרך יותר כרטיסי אשראי, סמסונג היחידה שתומכת בקופות הקיימות, אנחנו לא צריכים את הדור הבא של הקופות שתומכות ב-NFC – סמסונג תומכת ב-MST […]

צפו בראיון המלא עם אורן מרון (התייחסות לנושא Samsung Pay החל מדקה 4:55):

שירות Samsung Pay קיבל התייחסות מצד נציגי סמסונג ישראל גם במהלך אירוע ההשקה של דגמי ה-Galaxy A 2017 בארץ בחודש פברואר, אך גם אז לא סיפקו אלה מועד להשקתו בארץ.

עמוד סמסונג Pay הישראלי - השירות אינו זמין

עמוד סמסונג Pay הישראלי – השירות אינו זמין (תמונה: Samsung Pay Israel)

הרבעון הראשון של השנה עומד להסתיים בסוף החודש הנוכחי, ובסמסונג מתכננים עבורנו אירוע הכרזה לסדרת מכשירי הדגל Galaxy S8 מספר ימים לפני תום הרבעון, ב-29 במרץ. בעוד ישנה תקווה (וגם מספיק זמן) לסמסונג ישראל להשיק את שירות התשלומים במועד שהבטיח לנו מרון בשנה שעברה, סביר יותר כי אם תשיק הנציגות המקומית את Samsung Pay בישראל, הרי שהדבר יקרה בסמוך להכרזה על דגמי הגלקסי אס 8 או בסמוך להשקתם בישראל במהלך אפריל 2017.

שירות התשלומים Samsung Pay הוצג לראשונה במסגרת תערוכת המובייל MWC שנערכה בברצלונה בשנת 2015. השירות מאפשר ביצוע רכישות מהירות ומאובטחות דרך פלטפורמה אחת, כאשר לאחרונה הודיעה סמסונג על שיתוף פעולה עם חברת מסטרכרד, דרכו תתמוך גם בשיטת התשלומים Masterpass, בה עושים שימוש בתי עסק רבים.

שירות התשלומים יאפשר רכישה מהירה של מוצרים באופן מקוון ובחנויות, בהן גם תתאפשר קבלת הודעות על מבצעים שונים כאשר יהיו המשתמשים בקרבת מקום. חלק מהתהליך של הטמעת שירות תשלומים כמו סמסונג Pay הינו ביצירת הסכמים עם חברות כרטיסי אשראי ובנקים, ועל כן נדרש זמן רב על מנת שיוטמעו שירותים מסוג זה במדינות שונות.

האם לדעתכם נראה את שירות סמסונג Pay מגיע לישראל עד סוף הרבעון הראשון? שתפו אותנו בתגובות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות