וונדר וומן בקולנוע ב-1 ביוני: צפו בטריילר החדש

גל גדות בפוסטר חדש לוונדר וומן (קרדיט: Warner Bros / Gal Gadot)

גל גדות תעשה את הופעתה השנייה כוונדר וומן (Wonder Woman) לאחר שהשתתפה בבאטמן נגד סופרמן בשנה שעברה. אלא שבניגוד להופעתה כדמות צדדית בסרט הקודם, הפעם תשתתף גדות בסרט המתמקד בגיבורה, אשר יעלה למסכי הקולנוע בישראל ב-1 ביוני. בטריילר חדש שחושפים אולפני האחים וורנר אנו רואים התמקדות בסיפור המקור של דיאנה, נסיכת האמזונות.

הטריילר החדש מציג את דיאנה כילדה שגדלה על האי תמיסצרה (Themyscira), בו מאמנות אותה יתר האמזונות בדרכי לחימה שונות, תוך שמירת הסוד אודות מי היא דיאנה באמת. את האי תמיסצרה כבר זכינו לראות בעבר, כך שכבר ידענו כי זה יהיה חלק בלתי נפרד מהסרט, אך בטריילר החדש אנו רואים כי סיפור המקור של דיאנה יקבל דגש לא קטן בסרט טרם תפגוש את טייס הקרב האמריקאי סטיב טרבור, אותו מגלם כריס פיין, אליו תחבור על מנת להציל את העולם.

אף שהופעתה הראשונה של דיאנה (וגם של וונדר וומן) הייתה רצינית יותר, זאת כחלק מהרוח האפלה שליוותה את “באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק”, ניתן לצפות כי רוח הסרט החדש תהיה אופטימית יותר וקודרת מעט פחות, אף שמדובר בכל זאת בתקופת מלחמת העולם הראשונה.

במקביל לפרסום הטריילר פירסמה גל גדות ציוץ מחשבון הטוויטר שלה בו חשפה פוסטר חדש לסרט, בו ניתן לראותה בתלבושת המלאה של וונדר וומן.

השוואת מפרטים