עתיד מסכי ה-AMOLED מבית סמסונג

עתיד מסכי ה-AMOLED מבית סמסונג (קרדיט: Samsung Display)

דיווח: פיתוח הסמארטפון המתקפל של סמסונג נמצא בשלביו האחרונים

כלל חטיבות סמסונג האחראיות על פיתוחו של מכשיר הסמארטפון הגמיש הבא בייצור החברה, ביניהן בולטות חטיבת המובייל וחטיבת המסכים, ממשיכות בעבודה אותה הן מבצעות בנושא זה ונמצאות כיום בשלבים האחרונים של פיתוח הסמארטפון המתקפל, כך חושף מגזין ETNews הדרום-קוריאני בידיעה שמתפרסמת אמש (ג', 14.3).

על פי המידע שנמסר בדיווח, העבודה המואצת של סמסונג בנושא צפויה להניב פירות ראשוניים כבר במהלך הרבעון השלישי של 2017, אז מתוכנן שיחרור ראשוני של אלפי אבות טיפוס למכשיר הסמארטפון המתקפל וזאת על מנת לוודא את אמינות המכשיר בהיבטים השונים. מטרה נוספת אותה תשיג החברה בשחרור אבות הטיפוס עוד השנה היא בחינה של תגובת השוק להצגה הרשמית של הסמארטפון המתקפל הראשון מבית סמסונג.

הצצה לאחור

אם ייצור אבות הטיפוס יתרחש ברבעון השלישי של השנה, מוסר המגזין, תהליך הייצור המסחרי של המכשיר החדשני, המפותח תחת פרוייקט בשם Project Valley, יכנס לפועל אך ורק במהלך 2018 – ובמקרה שכל בדיקות האיכות שיבוצעו יתנהלו כשורה וללא תקלות מהותיות שעשויות למנוע את הייצור בכמויות ענק. עיצובו של הסמארטפון, לדברי המגזין, יהיה "יוקרתי ובאיכות גבוהה", כך שיעמוד בקנה אחד מול יתר מכשירי החברה העשויים ברובם ממתכת וזכוכית.

סטטוס הפרוייקט נמצא ככל הנראה בשלב מתקדם ביותר, שכן ב-ETNews נמסר כי סמסונג הציגה דגם דמה או אב טיפוס של הסמארטפון המתקפל כבר במסגרת תערוכת MWC 2017, ככל הנראה יחד עם דגם ה-Galaxy S8 שהוצג שם גם הוא, לכאורה.

עוד עולה מהדיווח החדש של המגזין כי לא רק סמסונג, LG ו-Lenovo עומלות בימים אלו נמרצות על פיתוחם של סמארטפונים גמישים ומתקפלים, אלא גם שלל יצרניות הסמארטפונים הסיניות. בין אלו ניתן למנות, בין היתר, את OPPO ו-Vivo.

הסמארטפון המתקפל של Lenovo

אב הטיפוס לסמארטפון המתקפל של Lenovo

מקורות
ETNews
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות