-פרסומת-

וואטסאפ מחזירה את הסטטוס הישן לאחר תלונות משתמשים

| יום חמישי, 16 במרץ 2017, 13:29 | אפליקציות
סטטוסים חדשים בוואטסאפ (תמונה: Whatsapp)

סטטוסים חדשים בוואטסאפ (תמונה: Whatsapp)

בחודש שעבר הכריז יאן קום, מנכ”ל ומייסד וואטסאפ כי כלל המשתמשים באפליקציית המסרים המידיים יחלו לראות אפשרות חדשה ליצירת סטטוסים מבוססי תמונות, וידאו ותמונות מונפשות שימחקו לאחר 24 שעות, זאת בדומה לרוח שהשרתה סנאפצ’ט, אשר סחפה אחריה לא מעט אפליקציות אחרות.

פונקציית ה”סיפורים” החלה להגיע למשתמשי וואטסאפ בהדרגה החל מסוף פברואר, ורבים מהם, כפי הנראה, לא היו מרוצים משינוי הסטטוסים הקבועים שהוצגו עד כה בטקסט לסטטוסים החדשים וביקשו להחזיר את האפשרות לסטטוסים הישנים. ביקשו וקיבלו.

על פי דיווח אתר TechCrunch, שפנה בנושא לוואטסאפ, יחלו משתמשי גרסת האנדרואיד של האפליקציה לקבל עדכון שיאפשר להם לשלב את הסטטוסים הקבועים בדרך הישנה (טקסט בלבד), זאת על ידי הגדרתם דרך פרופיל המשתמש שלהם. האפשרות תגיע בהדרגה לכלל משתמשי אפליקציית אנדרואיד החל מהשבוע הבא, כאשר משתמשי האייפון יקבלו אפשרות זו בקרוב.

תגובת וואטסאפ, כפי שנמסרה לאתר TechCrunch, מעידה על כך שבחברה לא מעוניינים לפגוע בחווית השימוש באפליקציה כדי לשלב פונקציות חדשות. דברי החברה:

שמענו ממשתמשינו שאנשים התגעגעו לאפשרות שילוב הסטטוס מבוסס הטקסט בלבד המופיע לצד הפרופיל שלהם, אז הוספנו את האפשרות לעמוד ה”אודות” תחת הגדרות פרופיל המשתמש שלהם באפליקציה. כעת יופיע עדכון הסטטוס לצד שם הפרופיל כל פעם שיביטו בו דרך רשימת אנשי הקשר, כמו למשל, כאשר תיצרו שיחה או שיחה קבוצתית חדשה.

החזרת הגדרת הסטטוס מבוסס הטקסט לא מונעת מוואטסאפ להמשיך בקידום הסטטוס החדש והצבעוני, זה ממשיך להופיע בחלון (טאב) נפרד באפליקציות החברה לאנדרואיד ו-iOS. את הסטטוסים החדשים ניתן לשתף עם כל אנשי הקשר שלכם באפליקציית וואטסאפ, אך ניתן גם להגדיר כי אנשי קשר מסויימים לא יזכו לראות אותם, זאת דרך הגדרות הפרטיות הזמינות בחלון ה”סטטוס” (Status) החדש הזמין באפליקציה. דרך הגדרות הפרטיות לפונקציית הסטטוס תוכלו להגדיר גם שיתוף סטטוס עם אדם בודד.

בדיווח שהגיע אתמול (ד’, 15.3) מטעם ענקית אבטחת המידע הישראלית, צ’ק פוינט, עלה שמה של וואטסאפ לאחר שהתגלה כי פירצת אבטחה שהתגלתה באפליקציה מוקדם יותר החודש אפשרה להאקרים לגשת להודעות, תמונות, סרטונים וקבצי מדיה נוספים הנשלחים באמצעותה בקלות יתרה. בצ’ק פוינט דיווחו על פירצת האבטחה לוואטסאפ, וזו תיקנה את בעיית האבטחה תוך 24 שעות.

מקורות
TechCrunch
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי ומנהל החברה המפעילה את האתר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Apple iPhone 7 | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • Tomernim‬‎

  יופי👍

  • דוד יעקובי

   יופי

 • ‫אוריה גאון‬‎

  עדיף ככה

 • DagzahavDX

  לא יודע מי הדבי•ל שחשב על הפונקציה הזאת מהתחלה.

 • ‫רוקי מהמיק‬‎

  לא הבנתי מה דיבל שחשבת באמת על אפשרות על סטטוס שנעלם אחרי 24 שעות ידעתי שהוא זה לא יצלח בגלל מאפו לאנשים יש כוח כול יום סטטוס חדש באמת טוב זה חיזרו את סטטוס ישן רק אני שמח שעם יעשו קיצור דרך שה היה יותר קל להגיע לה סטטוס ישן

 • יוסף

  הגיע הזמן

 • iphone1000

  תודה לאלוהים

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות