-פרסומת-

דיווח: iPad Pro 2 עם מסך 9.7 אינץ’ יוכרז בקרוב ללא שינויים בעיצוב

| יום שישי, 17 במרץ 2017, 19:00 | טאבלטים

iPad Pro 9.7

לפני ימים ספורים שיתפנו אתכם בדיווח שהעיד כי אפל מתכננת להכריז על מוצרים חדשים בין ה-20 לבין ה-24 במרץ, כאשר על פי חלק ניכר מן ההערכות נמסר כי בין אותם מוצרים חדשים נמצא לא פחות מ-4 אייפדים שיגיעו כחלק מן הדור הבא לסדרת הטאבלטים החזקה ביותר בייצור אפל, אייפד פרו. כעת, חושפת שמועה חדשה פרטים נוספים אודות אחד ממכשירי הסדרה החדשה, שתקרא בשם Apple iPad Pro 2.

הצצה לאחור
לטענת השמועה, הדגם הראשון שייחשף לסדרה ובעצם היחיד עליו חושף האתר פרטים, יהווה לגרסה משודרגת של טאבלט האייפד פרו 9.7 ושמו המדוייק אינו ידוע, אלא שזה עשוי להציע את השם המובן מאליו iPad Pro 2 עם מסך 9.7 אינץ’. מתחת למכסה המנוע של הטאבלט העוצמתי, כך נמסר, ימצא שבב העיבוד Apple A10X, שיהווה כגרסה משופרת לדור השבבים הקודם, A9X, אותו ראינו במכשירי סדרת אייפד פרו המקורית.

שדרוגים נוספים למפרט עשויים להיראות במערך זיכרון הפעולה שלו, שייתכן ויגיע עם 4GB RAM. נוסף על כך, מוסרת השמועה כי האייפד פרו 2 עם מסך ה-9.7 אינץ’ לא יציע למשתמשיו קווי עיצוב חדשים, אלא יציע עיצוב חיצוני זהה לחלוטין, שילווה בתמיכה באביזרים הנלווים Smart Keyboard ו-Apple Pencil.

מלבד אייפד זה אנו צפויים לראות שלושה אייפדים נוספים הופכים לרשמיים תחת סדרת iPad Pro 2, ביניהם דגם בעל מסך בגודל 10.5/10.1 שיביא עימו עיצוב מחודש ובראשו מסך בעל שוליים דקים שיאפשרו למימדיו להיות זהים באופן כמעט מוחלט לאלו של האייפד פרו 9.7.

מקורות
9to5mac
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
  • ‫dking

    יש!!

  • iphone1000

    הולך להיות ל-ו-ה-ט ביותר !!

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות