-פרסומת-

גוגל מוסיפה אפשרות צפייה בסרטוני וידאו היישר מממשק ג’ימייל בדפדפן

גוגל הוסיפה תכונה חדשה עבור משתמשי אפליקציית ג’ימייל על גבי ממשק הדפדפן של שירות הדואר הפופולרי, זו תאפשר צפייה בסרטוני וידאו ללא צורך בהורדתם למחשב. יכולת הניגון החדשה מאפשרת הפעלה של סרטונים היישר מהדפדפן בתצורה הדומה לזו של נגן יוטיוב, כאשר לחיצה על סרטון שנשלח אליכם למייל תציג חלון צף של נגן הוידאו.

יכולת ניגון הוידאו החדשה בהזרמה היישר מג’ימייל בדפדפן תגיע למשתמשים בהדרגה בשבועיים הקרובים, ומנסיון קצר עם הפונקציה החדשה אוכל לומר שהיא אינה מציגה תוצאות מוצלחות בכל ניסיון. חלק מסרטוני הוידאו שנשלחו (כולם באותו פורמט MP4) לא הצליחו להתנגן, בעוד האחרים כן. את הסרטונים ניתן לראות רק דרך ממשק ג’ימייל הרגיל, לפחות בשלב זה, כך שאם עברתם לממשק ה-Inbox החדש, כל שתוכלו לעשות בשלב זה הוא להורידם למחשב.

נוסף על כך, לא ניתן לשלוח קבצים בגודל העולה על 25 מגה-בייט דרך ג’ימייל ולא ניתן לקבל קבצים בגודל העולה על 50 מגה-בייט, כך שאין לצפות כי כל סרטון שתרצו ניתן יהיה לצפיה בהזרמה דרך ג’ימייל בשלב זה, ותחת המגבלות הקיימות.

לשלם מהמייל היישר מהסמארטפון

אפשרות נוספת שהוסיפה גוגל לג’ימייל מגיעה דרך אפליקציית אנדרואיד ומציעה יכולת להעברת תשלומים בין אנשים. באמצעות שירות התשלומים Google Wallet, ניתן יהיה להעביר כסף בין אנשים או לבקש תשלום היישר מהאימייל וללא צורך באפליקציית תשלומים נוספת.

האפשרות החדשה מגיעה קרוב לארבע שנים לאחר שהשיקה גוגל את האפשרות להעברת תשלומים במייל בין אנשים דרך ממשק הדפדפן של ג’ימייל, והיום, כמו בעת השקתה הראשונה, זמינה הפונקציה בארה”ב בלבד, הן דרך ממשק הדפדפן במחשב והן דרך אפליקציית אנדרואיד.

העברת תשלומים דרך אפליקציית ג'ימייל

מקור: Google

מקורות
Google
Gmail
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי ומנהל החברה המפעילה את האתר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Apple iPhone 7 | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות