אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD מבית שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

גאדג'טי מסקר: אוזניות Mi In-Ear Heaphones Pro HD – תמורה טובה למחיר
| שבת, 18 במרץ 2017, 18:45 | גאדג'טי מסקר

שיאומי ידועה כחברה השמה דגש על השילוב המנצח בין איכות ומחיר. החברה דואגת לשים את שמה על מוצרים ברמה גבוהה בין אם מייצרת אותם בעצמה או בין אם מדובר במוצרים אותם מפתחות יצרניות אחרות שנכנסו עימה לשיתופי פעולה בתחומים שונים.

עבור האוזניות האחרונות שלה, אשר מפותחות על ידי חברת 1More, התמקדה החברה בשילוב שבין איכות בניה, איכות שמע וכמובן מחיר. אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD נחתו אצלנו לפני זמן מה באדיבות אתר Gearbest, ולפני שנעבור לסקירה המלאה, נציג בפניכם פתיחת קופסה קצרה:

מה בקופסה?

 • אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD עם שלט 3 כפתורים
 • מתאמים לאוזניות ב-4 גדלים: בינוני (מגיע על-גבי האוזניות), גדול (Large), קטן (Small) וקטן מאוד (Xtra Small) המגיעים בתוך האריזה בנפרד.
 • ספר הוראות באנגלית ובסינית
 • תיק נשיאה עם לוגו Mi
 • תגית Mi עם QR קוד לזיהוי מוצר אוטנטי (על גבי האוזניות עצמן)
אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD מבית שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD מבית שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

עיצוב ואיכות בנייה

בשיאומי מבינים שעיצוב הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הלקוח בעת בחינת מוצר ועל כן בחרו לשלב עיצוב מרשים למדי עבור אוזניות ה-In Ear האחרונות שלהם. מבנה האוזניות עשוי אלומיניום, כאשר גם השלט בעל שלושת כפתורי השליטה עשוי מתכת ונעים מאוד למגע, ובנוסף שילבה החברה ציפוי מתכת בחלק העוטף את חיבור האוזניות הסטנדרטי בגודל 3.5 מילימטר.

בזמן השימוש באוזניות ניכר היה כי איכות הבנייה גבוהה למדי, כאשר כבל האוזניות עצמו עשוי חומר אלסטי שלא מאפשר להן להסתרבל ונשאר מתוח ונוח לשימוש בכל עת, גם אם היה זרוק בתיק למשך כמה שעות. הכבל מציע אורך די נדיב של 1.25 מטרים.

האוזניות נבנו בזווית של 45 מעלות, מה שמאפשר כניסה נוחה יותר לאוזן, ומדובר באוזניות ה-In Ear מהנוחות שיצא לי להשתמש בהן, משהו שהפתיע אותי כל פעם מחדש בזמן בחינתן לאור מחירן הנמוך. את השלט מיקמה החברה בכבל הימני וגם כאן מצאתי כי הוא נוח למדי לשימוש – הכפתורים גדולים, המרחק ביניהם מספק על מנת להבחין בין כל כפתור ופעולתו השונה באמצעות מישוש והלחיצה עליהם עמוקה, כך שלא חוויתי לחיצות בלתי רצויות.

אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD מבית שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD מבית שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

בזמן הליכה וריצה מצאתי שהאוזניות נשארות באוזניים באופן יציב למדי, כך שנוח לעשות איתן ספורט, אך חשוב לציין כי הן אינן עמידות בפני נוזלים ולא בפני זיעה, כך שלא מומלץ לקחת אותן לאימון איטנסיבי, בו הן עשויות להיפגע ולחדות מלעבוד.

שמע וביצועים

אוזניות ה-Mi In Ear שמות דגש על הפרטים שבצלילים, ולכן לא ניתן היה לצפות כי נקבל בסים עוצמתיים המקבלים דגש פעמים רבות מאוזניות אחרות הקיימות בשוק. עם זאת, הבסים בהחלט נשמעים ונשמעים היטב, הם עמוקים דיים ומדוייקים כך שיוכלו לספק חווית שמע טובה בזמן האזנה לשירים בז'אנרים כמו רוק וראפ, אך הדגש העיקרי נשאר בצלילים בטווח הבינוני והגבוה המציגים סאונד מדויק בכל שיר ושיר, מה שיביא את השירים המלודיים יותר להישמע מצויין.

עוצמת השמע באוזניות גבוהה למדי, כזו שבמקרים מסוימים לא איפשרה לי להגביר את העוצמה עד הסוף ולהישמע לאזהרת הטלפון מהגברה נוספת של העוצמה. בשירים רגועים יותר, כשהצלחתי לדחוף מעלה את עוצמת השמע הבחנתי ברעשים סטטיים (מעין רעש של "טסססססס") ולאחר האזנה ללא מעט מוסיקה בתקופת הבחינה של האוזניות אוכל לפסול את האפשרות כי מדובר בהקלטה לקויה של שיר או שניים ואסיק כי בעוצמות גבוהות במיוחד לא ניתן להימנע מרעש סטטי שילווה אתכם לאורך השיר. מאחר שבמרבית הזמן לא נדרשתי להגביר את העוצמה עד הסוף, הדבר לא הציק יתר על המידה, אך עדיין ראוי לציון.

אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD מבית שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD מבית שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מעט לא עקבי הוא השלט. הוא בנוי מצויין, נוח מאוד לשימוש ומגיב במדויק לכל לחיצה, אך רק משתמשי מכשירים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד יוכלו לעשות שימוש בכלל הפונקציות שיציע. השלט מאפשר שליטה מלאה בנגני מוסיקה על גבי מכשירים מבוססי אנדרואיד (נוסה עם Apple Music ו-Google Play על גבי Galaxy S7 Edge), כך שתוכלו להפעיל ולעצור שירים, לעבור בין שירים ולשנות את עוצמת הווליום, כמו גם לענות לשיחות, בעוד במכשירי אייפון (נוסה עם אייפון 6 ואייפון 7) תוכלו רק להפעיל ולעצור שירים ולענות לשיחות, ללא אפשרות שליטה בווליום. אם אתם משתמשי אייפון והשלט פריט קריטי עבורכם – מעט פחות שימושי עם האוזניות הללו.

ביצוע שיחות דרך האוזניות הוכיח עצמו כטוב למדי עבור שני הצדדים, אך כאן יש לציין כי סינון הרעשים של האוזניות איננו מושלם, אלא רק מספק. במקומות רועשים במיוחד בהם ניסיתי לבצע שיחת טלפון נתקלתי בהפרעות מהסביבה, אך בזמן האזנה למוסיקה, הפריעו הרעשים הסביבתיים פחות, מאחר שעוצמות השמע מסוגלות להגיע גבוה למדי.

סיכום

שיאומי ו-1More מציגות עסקה מפתה מאוד עם אוזניות Mi In-Ear Headphones Pro HD בעלות השם הארוך במיוחד. הן נראות מצויין, נוחות מאוד ולא מעיקות גם בשימושים ארוכים, ואיכות הצלילים הנשמעים דרכן ברמה גבוהה למדי, בטח ובטח שביחס למחיר הנמוך בו הן נמכרות.

צורמת מעט העובדה כי לא כל הפונקציונליות שמספק השלט תומכת במכשירי אייפון (משתמשי אנדרואיד – הרווחתם!) וכי אף עוצמת השמע הגבוהה למדי, נשמעים רעשים סטטיים בעוצמות הגבוהות במיוחד. כמו כן, קשה יהיה להצדיק את רכישתן במידה שהמטרה העיקרית שלכם היא לצורך פעילות גופנית, שכן האוזניות אינן עמידות בפני זיעה.

אם חיפשתם אוזניות ברמה גבוהה לצורך האזנה למוסיקה וביצוע שיחות ובמחיר טוב, האוזניות האחרונות שמציעה שיאומי בהחלט עבורכם.

את האוזניות תוכלו למצוא במחיר של 22.89 דולר (כ-85 שקלים) באתר Gearbest והן זמינות ללא עלות נוספת במשלוח ביבוא אישי לישראל, כך שלא צפויות עלויות נוספות מעבר לכך. למעבר לעמוד המוצר לרכישה – לחצו כאן.

מה אהבנו?

 • צלילים מדוייקים
 • עוצמת שמע גבוהה
 • כבל גמיש שאינו מסתרבל
 • שלט 3-כפתורים פונקציונלי (באנדרואיד)
 • מחיר!

ומה לא?

 • רעשים סטטיים בעוצמות שמע הגבוהות יותר
 • לא עמיד בפני זיעה
 • שלט לא מציע פונקציונליות מלאה עבור אייפון

אם יש לכם כל שאלות נוספות על האוזניות הרגישו חופשי להוסיף אותן בתגובות מטה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות