טריילר שני לחידוש של הסרט המומיה

אולפני יוניברסל שחררו טריילר שני לחידוש הצפוי לצאת ל"המומיה" (The Mummy), בכיכובם של טום קרוז (Tom Cruise), סופיה בוטלה (Sofia Boutella), אנאבל וואליס (Annabelle Wallis) וראסל קרואו (Russel Crowe). הטריילר החדש חושף יותר פרטים על המומיה עצמה.

שמה של המומיה, אותה משחקת סופיה בוטלה, הוא הנסיכה אמאנט (Ahmanet), נסיכה מצרית שאמורה הייתה לרשת את כס המלוכה בימי קדם. היא כרתה ברית עם כוחות האופל, וכעונש על כך החרטומים המצרים חנטו אותה בעודה חיה וכלאו אותה בסרקופג שאמור היה להגן על שאר האנושות מפניה.

גיבורי הסרט, אותם משחקים טום קרוז ואנאבל וואליס, מוצאים את קברה של אמאנט בטעות, ומוציאים את הסרקופג מהמקום המוגן בו הוא היה טמון. אמאנט מתעוררת, ובעזרת כוחותיה היא מנסה להביא חורבן על הציוילזציה המודרנית כדי לנקום באנושות על מה שנעשה לה ולשלוט בעולם כפי שהיא מכירה אותו.

המומיה

אמאנט מתוך "המומיה" (תמונה מטריילר באדיבות Universal Pictures)

הגיבור המגולם על ידי קרוז מגלה, בינתיים, שהוא לא יכול למות, כמו שראינו כבר בטריילר הקודם. הסיבה לכך, מסתבר, היא שאמאנט בחרה בו כדי שייסיע לה בתכניותיה. מה תפקידו בתכנית שלה? זה עוד לא ברור, אך ברור שהוא לא יעמוד מנגד ויצפה כיצד היא מחריבה את העולם.

"המומיה" צפוי לצאת ב-9 ביוני הקרוב בארצות הברית.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות