סמסונג ישראל תקיים אירוע השקה עבור מכשירי Galaxy S8 ב-25 באפריל

הזמנה למסיבת העיתונאים של הגלקסי S8 בישראל

חברת סמסונג ישראל הודיעה הבוקר לעיתונאים המקומיים כי ביום שלישי, ה-25 באפריל, יתקיים אירוע השקה חגיגי למכשירי הדגל החדשים שהוכרזו בשבוע שעבר: Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus. האירוע יתקיים בתל אביב בשעה 9:30, ובו תמסור סמסונג לראשונה את הפרטים המלאים על ההשקה המקומית: מועד זמינות בחנויות, מחירים והטבות. סביר להניח שעד אז כבר ייפתחו המכירות המוקדמות ברשתות השיווק המורשות, אולם בהיעדר מחיר מדויק לצרכן.

באירוע ההכרזה המרכזי שלה, הבטיחה סמסונג העולמית להשיק את המכשיר כבר ב-21 באפריל, ומועד קיומו של האירוע הישראלי מעיד על כך שהמכירה בישראל תיפתח צמוד מאד למועד ההשקה העולמי, כנראה בהפרש של ארבעה עד עשרה ימים בלבד. בנוסף, זהו חיזוק נוסף לתגובתה המעודדות של סמסונג לדיווחים מסוף השבוע לפיהם צפויות בעיות מלאי בעקבות תפוקה איטית של פסי הייצור בהם מורכבים המכשירים.

אירוע ההשקה של סמסונג יתקיים כחודש ימים לאחר תחילת מכירתו בישראל של מכשיר הדגל החדש LG G6. ועבור אלו מכם שעדיין מתלבטים או לא בטוחים מספיק, נזכיר כי מכשירי הדגל החדשים של סמסונג כוללים גם הם מפרט מתקדם עם מערכות השבבים Snapdragon 835 / Exynos 8895 המיוצרות בהליך 10nm, זיכרון אחסון בנפח 64 גיגה-בייט, 4GB RAM, מצלמת 12 מגה-פיקסל ראשית, חיישן צילום קדמי עבור מצלמת הסלפי ברזולוציית 8 מגה-פיקסל וסוללת 3,000mAh לדגם ה-S8 ו-3,500mAh לדגם ה-S8 פלוס.

בשנה שעברה עמדו מחירי ההשקה על 3,499 שקלים עבור Galaxy S7 ו-3,999 שקלים עבור Galaxy S7 edge. מחיריהם של מכשירי הדגל החדשים צפויים להיות דומים, אולם חשוב לזכור שהתחרות מול LG בישראל עשויה להוביל להפחתה מסוימת במחיר ההשקה. ה-LG G6, נזכיר, הושק בדגם יחיד ומחירו המומלץ לצרכן עומד על 3,400 שקלים.

השוואת מפרטים