מאט מרדוק (דרדוויל) וג'סיקה ג'ונס מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Sarah Shatz)

תאריך היציאה של "המגנים" מוכרז בסדרה של טיזרים אינטראקטיביים
| יום רביעי, 5 באפריל 2017, 11:30 | בידור ופנאי

הסדרה "איירון פיסט" שוחררה לפני כחודש וחתמה בכך את רצף הסדרות שקודמות למיני-סדרת "המגנים" (The Defenders), סדרת גיבורי-העל של מארוול ונטפליקס שעוקבת אחרי גיבורים חלשים יותר מעמיתיהם הקולנועיים, שנלחמים בפשע בניו-יורק. כעת מארוול ונטפליקס הכריזו על תאריך היציאה בצורה לא שגרתית.

שלושה אתרים עלו לאוויר, שמקושרים זה לזה. אתר אחד הוא עמוד השער של ה-New York Bulletin, העיתון בו עובדת קרן פייג' מ"דרדוויל". בעיתון מופיעות מספר כתבות עם רפרנסים לכל ארבעת הסדרות, כולל תהייה לאן נעלם דרדוויל, מה שמרמז שהוא פחות פעיל עכשיו, ותמונה של לוק קייג' בכלא. בראש העמוד מופיע ראיון עם וורד וג'וי מיצ'ם מ"איירון פיסט", שסובב את תאגיד ראנד ואת מקומם בעסק, ככל הנראה לפני שובו של דני בתחילת הסדרה.

לוק קייג' מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Sarah Shatz)

לוק קייג' מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Sarah Shatz)

אתר נוסף הוא האתר של צ'יקארה דוג'ו, בו קולין ווינג מ"איירון פיסט" מלמדת אומנויות לחימה. באתר זה יש סרטון של קולין משווקת את הדוג'ו, ועדות של קלייר טמפל ששמחה שמצאה את הדוג'ו הזה.

אתר נוסף הוא עמוד הלינקד-אין (Linkedin) של וורד מיצ'ם, שכולל פרטים רבים על העבר שלו, כשרוב הנסיון התעסוקתי שלו הוא, כמובן, בתאגיד ראנד, אותו הוא מנהל מגיל 18.

מעניין מכל הוא סרטון שעלה לטוויטר, שנקרא פשוט "אבטחת מידלנד סירקל מעלית ב", שמראה את ארבעת המגנים ממצלמת האבטחה של מעלית בבניין חברת מידלנד סירקל, חברה שהייתה מעורבת בפעילות של ארגון היד (The Hand) בעונה השנייה של "דרדוויל".

אנו שומעים את קולה של סיגורני וויבר (Sigourney Weaver), שתשחק את אלכסנדרה (Alexandra), האויבת של המגנים בסדרה, מכריזה שהמעלית יורדת. המגנים עצמם נראים תשושים, וג'סיקה שוברת את מצלמת האבטחה כשהטיימר מראה 08:18:20:17. זו לא סתם שעה, אלא תאריך היציאה של הסדרה לנטפליקס: ה-18 באוגוסט, 2017. אוגוסט כבר לא רחוק בכלל, מה שאומר שעד אז ודאי נראה עוד מספר טריילרים יותר קונקרטיים.

 

סיגורני וויבר מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Jessica Miglio)

סיגורני וויבר מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Jessica Miglio)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות