אתר DisplayMate קבע: ל-Galaxy S8 מסך הסמארטפון הטוב ביותר בעולם

Samsung Galaxy S8 (תמונה: יח”צ סמסונג)

חטיבת המסכים Samsung Display מבית ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית, סמסונג, מהווה ליצרנית מסכי ה-OLED הגדולה ביותר בשוק המובייל. בהתאם לכך, אנו כלל לא מופתעים כי מסכי הסמארטפונים שלה נמנים בין הטובים ביותר בעולם, וכעת מתקבלת לכך חותמת רשמית של אתר המסכים הפופולרי DisplayMate, שמכתיר את מכשיר הדגל Samsung Galaxy S8 כסמארטפון בעל המסך הטוב ביותר בעולם.  

את התואר מספק ד”ר סוניירה ריימונד, נשיא חברת DisplayMate,  ששיבח את מסך הגלקסי S8 לכל אורך המחקר אותו פרסם בעניינו. בבחינתו של מסך המכשיר, מצא האתר כי משתמשי הגלקסי S8 יהנו מאחד מהמסכים הבהירים ביותר בשוק המובייל, כשזה מצליח להגיע לבהירות מירבית העולה על 1,000nit, כאשר הסמארטפון הראשון שאיי פעם הצליח לבצע זאת היה הגלקסי נוט 7, אם כי זה סערת הסוללות המתפוצצות ביטלה את השקתו בעולם.

בהשוואה ל-Galaxy S7, נמסר, הצליחה סמסונג לשפר את בהירות המכשיר ב-5 עד 19 אחוזים, לצד יכולות קביעת בהירות אוטומטית משופרות ומדוייקות יותר. שיפורים מהותיים נוספים, על פי העולה מן האתר, מתבטאים ברמת דיוק צבעים גבוהה באופןן משמעותי, שילוב שבב ייעודי לניהול התצוגה שדולקת תמיד (Always On Display) שיוביל לצריכת חשמל נמוכה יותר ושיפור ניכר בזוויות הצפייה.

בסיכומה של בדיקת המסך ההיקפית שביצע האתר, זכה המכשיר לציון הגבוה ביותר אותו מעניק האתר – +A, יחד עם התואר “מסך הסמארטפון הטוב ביותר“. בכך, מחליף ה-Galaxy S8 את דגם ה-Galaxy Note 7, שזכה לאותו התואר בדיוק לפני כחצי שנה, אז לקח אותו האתר לבחינה והכתיר אותו כטוב ביותר בזמנו, רגע לפני שהתפוצצה בועת המכשירים המתקלחים שהובילה להפסקת מכירת המכשיר ועצירת השקתו ברחבי העולם.

ה-Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus, נזכיר, מציעים למשתמשיהם צג Super AMOLED נטול שוליים הקמור מימין ומשמאל, בעודו מגיע עם יחס מסך של 18.5:9, בגודל של 5.8 או 6.2 אינץ’ ולצד רזולוציית 2960X1440 פיקסלים.

ה-Samsung Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus ייחשפו בישראל באופן רשמי ב-25 באפריל. 

השוואת מפרטים