טיזר טריילר ראשון לת’ור: ראגנארוק

מתוך טריילר ל”ת’ור ראגנארוק”

אולפני מארוול שחררו טיזר ראשון ל-“ת’ור: ראגנארוק” (Thor: Ragnarok), הסרט השלישי והאחרון בסדרת סרטי “ת’ור”, וסרט מארוול השלישי והאחרון שיצא השנה, שמסתמנת להיות השנה העמוסה ביותר בתוכן מארוול עד עכשיו.

בטיזר החדש אנחנו רואים את כל השחקנים המרכזיים במערכה – ת’ור, אותו משחק כריס המסוורת’ (Chris Hemsworth), מגורש ממלכת אסגרד לאחר שהלה (Hela), מלכת המתים אותה משחקת קייט בלאנשט (Cate Blanchett), שוברת את מיולניר (Mjolnir), הפטיש של ת’ור, ומשתלטת על הממלכה.

מתוך טריילר ל"ת'ור ראגנארוק"
מתוך טריילר ל”ת’ור ראגנארוק”

ת’ור מגיע לעולם אחר, בו הוא נאלץ להשתתף בקרבות גלדיאטורים המנוהלים על ידי ישות קוסמית המכונה “האדון העליון” (Grandmaster), אותו מגלם ג’ף גולדבלום (Jeff Goldblum), ושם הוא פוגש את ברוס באנר/האלק, אותו ישחק שוב מארק רופאלו (Mark Ruffalo), שבטריילר יופיע רק בגרסתו הירוקה.

מתוך טריילר ל"ת'ור ראגנארוק"
מתוך טריילר ל”ת’ור ראגנארוק”

ישנם עוד שחקנים גדולים וחשובים במערכה, ביניהם לוקי, בגילומו של טום הידלסטון (Tom Hiddleston) והדמות החדשה ולקירי (Valkyrie) בגילומה של טסה תומפסון (Tessa Thompson), המופיעים בטריילר לכמה רגעים, וכמה שלא מופיעים אך ישתתפו בסרט בוודאות: בנדיקט קמברבאץ’ (Benedict Cumberbatch) בתפקיד דוקטור סטריינג’ ואידריס אלבה (Idris Elba) בתפקיד היימדאל (Heimdall). קארל אורבן (Karl Urban) יצטרף גם הוא בתפקיד סקרג’ (Skurge), מוציא להורג לא סימפטי.

“ת’ור: רגנרוק” צפוי לעלות למסכים ב-3 בנובמבר בארצות הברית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים