הדגמת תשלומים בקבוצות באפליקציית מסנג'ר של פייסבוק

קרדיט תמונה: Facebook

אפליקציית פייסבוק מסנג'ר תומכת כעת בהעברת תשלומים בין בחברים בקבוצות

פייסבוק השיקה את שירות התשלומים שלה במסנג'ר לפני יותר משנתיים (תחילת 2015) וכעת היא מודיעה על השקת השירות גם לתשלומים בין חברים בתוך קבוצות. השירות החדש זמין תחילה לתושבי ארה"ב ורק לאפליקציית המנסג'ר בגרסת האנדרואיד והדפדפן (גרסת iOS תעודכן גם היא בהמשך) .

שירות התשלומים הנ"ל אינו שונה בבסיסיו מהגרסה "הפרסונלית" שלו המאפשרת העברת כספים בין משתמשי פייסבוק השונים. כעת, ניתן לבקש ולהעביר כספים גם לגורמים שונים בתוך שיח קבוצתי מה שפותח עולם חדש של מקרים בהם הפיצ'ר הנ"ל יכול להתגלות כמאוד שימושי.

כך למשל תוכלו לאסוף כסף עבור בילוי משותף, אוכל שנרכש ביחד או סתם להחזיר כסף לחברים ששילמו מראש על כולם. ניתן להגדיר מראש כמה לבקש מכל אחד כאשר בסוף התהליך המשתמש יראה את הסכום הכולל שאמור להגיע אליו. כמו כן, ניתן להגדיר סכום מראש ואז לבקש מהאפליקציה לעשות את החלוקה השווה בין כל שאר חברי הצ'אט.

בנוסף לכך, אפשר לעקוב בצורה גלויה אחרי כל אלה שהחזירו את הכסף, או יותר חשוב – אלו שלא החזירו. מצב זה יוצר שקיפות מלאה בין כל חברי הקבוצה ומונע מצבים לא נעימים ומרדף אחרי אנשים. נדגיש כי השירות ניתן בחינם ללא כל עמלה כזאת או אחרת שנגבית ממבקש הכסף או מזה שמעביר אותו. הכסף שהעובר על ידי חברי הקבוצה, יגיע על פי פייסבוק לחשבון הרלוונטי תוך חמישה ימי עסקים.

פייסבוק אינה עושה צעד חריג וישנן לא מעט אפליקציות מסרים מידיים אחרות שכבר מאפשרת העברת כספים מזה זמן רב. כמו כן, ישנם דיווחים כי אפילו וואטסאפ, גם היא נמצאת בבעלותה של פייסבוק, תאפשר למשתמשיה בהודו להעביר כספים בניהם – כך שהנושא איננו זר לחברה.

מקורות
Facebook
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות