-פרסומת-

צפו בוידאו: טיזר למשחק חדש של מפיצת משחקי Dark Souls

| יום שני, 17 באפריל 2017, 14:36 | משחקים

חברת Bandai Namco היפנית, המפיצה את משחקי Dark Souls, שחררה טיזר וידאו למשחק חדש שהיא תפיץ. הוידאו מראה אנימציה דו-מימדית ייחודית בשחור לבן, עם נגיעות של אדום, ודגש רב על דם ושתייתו באלימות. הטיזר נגמר במילים “היכונו לסעוד” (Prepare to Dine), וריאציה ל”היכונו למות” (Prepare to Die) המפורסם בו Bandai Namco שווקה את סדרת משחקי Dark Souls.

סדרת Dark Souls כוללת שלושה משחקי תפקידים, ויש לה שני משחקים אחים: Demon Souls שקדם לה, ו-Bloodborne שיצא אחרי המשחק השני בסדרה. כל המשחקים הללו מאופיינים במשחקיות קשה ומאתגרת שמענישה פזיזות בחומרה ומתגמלת התמדה. המשחקים פותחו על ידי חברת From Software, ונעשו לפי חזונו של הידטאקה מיאזקי (Hidetaka Miyazaki), שפיתח את רובם.

אין עוד פרטים על המשחק החדש ש-Bandai Namco הציגה, אפילו לא שם, ולא ידוע אם יש קשר ממשי למשחקי From Software או למיאזקי, שאת משחקיו Bandai Namco מפיצה. ידוע שמיאזקי לא מעוניין לפתח עוד משחקים בסדרה אחרי The Ringed City, ההרחבה האחרונה ל-Dark Souls III ששוחררה לפני כחודש. הוא אמר בעבר ש-From Software עובדת על שלושה משחקים חדשים.

יש לזכור כי Bandai Namco היא מפיצת משחקים ולא המפתחת של סדרת Dark Souls, כך שיתכן שהיא מרמזת על משחק ללא קשר לעבודתה של From. בעוד מספר ימים, ב-20 לאפריל, Bandai Namco תכריז רשמית על המשחק המדובר, כך שבקרוב התמונה תהיה ברורה יותר.

מקורות
GameSpot
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
  • Adar Tzivion

    רק אני חשבתי על סמוראי ג’ק כשראיתי את התמונה בכניסה לעמוד?

    ומחכה למשחק.

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות