-פרסומת-

הוכרז: Star Wars Battlefront II – זמין החל מה-17 בנובמבר

| יום ראשון, 16 באפריל 2017, 12:00 | משחקים

מספר ימים לאחר שדלף הטריילר ל-Star Wars Battlefront II, ההמשך למשחק היריות ביקום מלחמת הכוכבים מ-2015, הכריזה EA, המפיצה את המשחק, שהמשחק אכן יצא כבר לקראת סוף השנה הנוכחית.

בעוד ש-Battlefront הקודם התרחש בתקופת הטרילוגיה המקורית והציג דמויות אך ורק ממנה, המשחק החדש יציג דמויות מתקופות כל הסרטים של מלחמת הכוכבים. מהטריילר כבר ניתן לראות שבמשחק ככל הנראה יופיעו דארת’ מול (Darth Maul), יודה (Yoda), לוק סקייווקר (Luke Skywalker), ריי (Rey) וקיילו רן (Kylo Ren).

דארת' מול (מתוך טריילר ל-Battlefront II באדיבות EA)

דארת’ מול (מתוך טריילר ל-Battlefront II באדיבות EA)

מלבד המצב מרובה המשתתפים, המשחק החדש יכלול גם מצב סיפור לשחקן יחיד, מצב שלא הופיע במשחק הקודם. הסיפור, או חלק ממנו לפחות, יעקוב אחר המפקדת האימפריאלית איידן ורסיו (Iden Versio), המקריינת את הטריילר. סיפורה של ורסיו מתחיל מיד אחרי השמדת כוכב המוות ומותו של הקיסר בסוף הסרט השישי, “שובו של הג’דיי” (Return of the Jedi). במהלך הסיפור של ורסיו נכיר את כוכב הבית שלה, כוכב חדש בשם ורדוס (Vardos), ולפי EA הסיפור של המשחק אושר על ידי Lucasfilm כחלק מהקאנון של יקום מלחמת הכוכבים הקולנועי.

זהו כבר מקרה שני בולט מהשנים האחרונות שבו משחק בהפצת EA שהיה מרובה-משתתפים בלבד מקבל סיפור לשחקן יחיד. הראשון היה Titanfall 2 מ-2016, שאמנם לא הצליח במכירות, אך דווקא מצב הסיפור שלו זכה לשבחים רבים, והיה מועמד לכמה פרסים.

מצב המשחק מרובה המשתתפים, בינתיים, יאפשר לעד 40 שחקנים לשחק יחד במפה אחת. המראה של החיילים במפות יותאם לתקופה אליה המפה משתייכת. גיבורים וכלי רכב/טיס יהיו גם הם זמינים שוב, ובניגוד לחיילים, המראה שלהם לא יהיה כבול לתקופה של המפה, כך שתוכלו לראות את קיילו רן משתתף במפה מהטרילוגיה המקורית, למשל.

במהלך המשחק, שחקני המצב מרובה המשתתפים יוכלו לשדרג את החיילים שלהם, את הגיבורים שלהם ואת כלי הרכב שלהם לחוד, ואף לשנות חלקים מהמראה שלהם.

Star Wars Battlefront II יהיה זמין ב-17 בנובמבר למחשב האישי, PlayStation 4 ו-Xbox One.

הרוכשים את המשחק ברכישה מוקדמת יקבלו סקינים ייחודיים לריי ולקיילו רן בהשראת הסרט “הג’דיי האחרון” (The Last Jedi), יכולות מיוחדות לריי וקיילו רן, ויכולת מיוחדת לחללית ה-Millenium Falcon. הרוכשים את גרסת הדה-לוקס יקבלו בנוסף לפריטים אלה גם גרסה משודרגת של כל סוגי החיילים, שדרוג יכולת מיוחד אחד לכל סוג חייל, אפשרות לפתוח נשקים מסוימים כבר בתחילת המשחק ואפשרות לשחק ב-Battlefront II כבר ב-14 בנובמבר, שלושה ימים לפני יציאתו.

 

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
 • amir1313

  אני שמח שלפחות הם עושים את הטריילרים שלהם על Frostbite לא כמו יוביסופט, ובסך הכל המשחקים נראים באופן נורא דומא לטריילר מבחינה גראפית, משהים לחשוב עד כמה רחוק הגענו…

  • בונבון

   צודק לחלוטין, יוביסופט מאוד מזלזלים בקהל הלקוחות שלהם.

 • yosilogen logen

  משחק משעמם…

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות