הוכרז: Origin EON15-S – מחשב גיימינג לא רק לעשירים

מחשב Origin EON15-S

חברת Origin ידועה בזכות מחשבי הגיימינג העוצמתיים והיוקרתיים שהיא מייצרת שנושאים עימם גם תג מחיר כבד. כעת היא פורצת מן השוק הגבוה ומשיקה את EON15-S, מחשב נייד המיועד לגיימינג ומציע מפרט נאה במחיר משתלם.

מתחת למכסה המנוע של המחשב החדש מסתתר כרטיס מסך מסוג GeForce GTX 1050 Ti מבית NVIDIA. הוא לא החזק בקטגוריה, אך מציע ביצועי גיימינג טובים למדי בזכות תהליך הייצור העדכני בו הוא עושה שימוש. הכרטיס צפוי לספק חווית משחק חלקה כמשי בהגדרות בינוניות-גבוהות על גבי פאנל ה-Full HD המשולב במחשב (שגודלו 15.6 אינץ').

אל הכרטיס מצטרף מעבד צנוע ונדיר למדי – Intel Core i3-7100H. המעבד משתייך אמנם לסדרה התקציבית של מעבדי הניידים (כפול ליבה בלבד עם HyperThreading), אך מציע ביצועים נאים בזכות תגית ה-H שמעידה על תדר פעולה גבוה של שלושה גיגה-הרץ – תכונה חיונית עבור משחקים, יותר מריבוי ליבות. המחשב יציע תמיכה במעבד בעוצמה של עד Core i7-7700HQ, בתוספת מחיר כמובן.

מחשב Origin EON15-S
מחשב Origin EON15-S

בגזרת הזיכרון תמצאו 8GB של זיכרון פעולה (RAM) ואחסון SSD בנפח 120GB בגרסה הבסיסית, אותם ניתן לשדרג עד ל-32GB של RAM ועד שישה טרה-בייט של אחסון. בגזרת החיבורים תקבלו חיבור USB-C, זוג חיבורי USB 3.0 וחיבור USB 2.0. כיאה למחשב יוקרתי בהזמנה אישית, תוכלו לקבל את המחשב עם שכבת צבע רענן לבחירתכם. במחשב משולבת כמובן מקלדת RGB צבעונית להשלמת החוויה.

הגרסה הבסיסית של ה-EON15-S תהיה שלכם במחיר של 999 דולר (כ-3,600 שקלים חדשים). מדובר במחיר נמוך למדי, שכצפוי מזנק מיד מעלה עם כל תוספת שדרוגים ופינוקים (חלקם נחוצים). אף שניתן לטעון כי המחיר הנמוך מהווה סוג של "אשליה", שכן עבור מכונה משודרגת כהלכה תשלמו הרבה יותר, חשוב לזכור דבר אחד – גם בתצורה הבסיסית ביותר תקבלו מערכת מסוגננת ומעוצבת שמשדרת מסר חד וברור לכל הסובבים, מה שעשוי לקרוץ לאלו שלא מחפשים את מכונת המשחקים המשומנת והעוצמתית ביותר.

המחשב זמין לרכישה בארה"ב וככל הנראה לא יגיע לישראל.

השוואת מפרטים