הוכרז תאריך היציאה לפרק 9 של "מלחמת הכוכבים"

הסרט התשיעי בסאגה של משפחת סקייווקר (Skywalker), שנכון לרגע זה נקרא זמנית "מלחמת הכוכבים: פרק 9" (Star Wars: Episode IX), צפוי לצאת בשנת 2019. כעת דיסני העניקה לסרט תאריך יציאה קיצי – ה-24 במאי, 2019.

הסרט התשיעי יבויים על ידי קולין טרבורו (Collin Trevorrow), במאי "עולם היורה" (Jurassic World) מ-2015. דייזי רידלי (Daisy Ridley), אדם דרייבר (Adam Driver), ג'ון בוייגה (John Boyega) ואוסקר אייזק (Oscar Isaac) יחזרו כולם לסרט האחרון בטרילוגיה החדשה. קרי פישר (Carrie Fisher) הייתה צפויה לשחק גם היא בסרט, אך בעקבות מותה המצער בסוף 2016 היא לא תהייה חלק מהפרויקט.

בדיסני אף הצהירו שגנרל ליאה אורגנה (Leah Organa), דמותה של פישר, לא תהייה נוכחת בסרט, ולא תוכנס אליו לא בעזרת חומרים קודמים ולא בעזרת CGI, כפי שנעשה ב"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" (Rogue One: A Star Wars Story) למספר דמויות. זאת לאחר מספר הצהרות לפיהן היא דווקא כן תופיע. מה יקרה בפועל? נגלה בעוד שנתיים.

בשנים האחרונות סרטי "מלחמת הכוכבים" הפכו לסרטי חג-המולד, אך זה, למעשה, די חריג לסדרה. הסרטים הקודמים שוחררו תמיד בקיץ, לרוב במאי, והצליחו מאד בעונה זו. גם "הג'דיי האחרון" (The Last Jedi), הסרט שצפוי לצאת השנה, תוכנן במקור לצאת במאי, אך יציאתו נדחתה לחורף בשל ההפקה הגרנדיוזית, ואולי גם בשביל שהסרט לא יתחרה במותגים חזקים אחרים של דיסני, כגון "שומרי הגלקסיה חלק 2" (Guardians of the Galaxy vol. 2), שצפוי לעלות למסכים בישראל בתחילת חודש מאי הקרוב.

מצד אחד, אנחנו רוצים עוד "מלחמת הכוכבים" כמה שיותר מוקדם. מצד שני, עדיף שהסרט יצא מוכן, בזמן שטוב לו. אם בסוף גם פרק 9 ידחה, אנחנו מאמינים שנתמודד עם זה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות