טיזר נוסף לקראת הכרזתו של HTC U 11: "שיטה חדשה לאינטראקציה עם הסמארטפון"

| שבת, 29 באפריל 2017, 11:30 | סלולר

קצת יותר משבוע לאחר שהודיעה HTC כי תציג את מכשיר הדגל הבא שלה בתאריך ה-16 במאי, מפיצה החברה וידאו טיזר נוסף לקראת המאורע. כמו קודמו, גם הוידאו הזה מציג חפצים שונים שניתן לכווץ במעט בעזרת לחיצה קלה, ומתמקד באמצעות כך בפיצ'ר המרכזי של הסמארטפון: מסגרת מתכתית רגישה למגע שתאפשר למשתמשים לבצע פעולות ביד אחת בלבד, תוך הפעלת לחץ פיזי על השוליים שלו. הדגמת היכולות של הפונקציה הזו הוצגה לנו בעבר דרך קטע וידאו קצר שהפיקה החברה לשימוש פנימי.

אורכו של קטע הוידאו החדש 30 שניות בלבד, ולמרבה הצער המכשיר עצמו מוצג בו רק לרגע קט במהלך השנייה הרביעית ובאופן כזה שלא ניתן לדלות הרבה מידע למעט הצבע הכחול שמעטר את המסגרת. אל הוידאו צירפה החברה גם את התיאור "Natural. Intuitive. Effortless" (בתרגום חופשי: "טבעי. אינטואיטיבי. ללא מאמץ"), באמצעותו היא מנסה ככל הנראה לתאר את אופן השימוש בפיצ'ר החדש שטרם נראה כמותו במוצרי הסלולר הקודמים שלה, ואולי גם בכלל בשוק הסמארטפונים.

המכשיר החדש, שעשוי לקבל את שם הבמה HTC U 11, יגיע לפי השמועות עם מפרט טכני עצמתי הכולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Quad HD, מעבד מתומן ליבות על גבי ערכת השבבים Snapdragon 835, זיכרון RAM בנפח 4GB או 6GB, רכיב אחסון בנפח 64GB או 128GB, מצלמה ראשית בעלת חיישן 12 מגה-פיקסל, מצלמה משנית בעלת חיישן 16 מגה-פיקסל, סוללה לא נשלפת בקיבולת 3000mAh ועמידות בפני מים ואבק תחת תקן IP57.

ההכרזה על המוצר תתבצע בטיוואן ביום שלישי ה-16 במאי בשעה 14:00 (בישראל תהיה השעה 9 בבוקר). פרטים נוספים על ההכרזה ואת הטיזרים הקודמים שהופצו לקראתה ניתן למצוא בדף אינטרנט ייעודי של HTC.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות