קונסולת נינטנדו סוויץ'

אופטימית לעתיד: נינטנדו חושפת כי מכרה מיליוני יחידות של קונסולת ה-Switch

קונסולת ה-Switch החדשה של נינטנדו מפגינה הצלחה במכירות. בדו”ח פיננסי של החברה אשר סוגר את שנת התקציב, נינטנדו דיווחה כי נמכרו 2.74 מיליון יחידות של ה-Switch. מכירות ה-Switch החלו כבר במכירות מוקדמות עם הצגתה בינואר, והיא המשיכה להימכר היטב גם לאחר השקתה הרשמית ב-3 למרץ.

נראה שנינטנדו יכולה להתחיל לנשום בנחת – ה-Switch נמכרת היטב, במיוחד ביחס לקודמתה, ה-Wii U. בפרק זמן מאד קצר, ה-Switch מכרה כמות עותקים שמשתווה לכ-20% ממכירות ה-Wii U לכל אורך קיומה. קונסולת ה-Wii U הושקה ב-2012, ומכרה פחות מ-14 מיליון עותקים ברחבי העולם מאז השקתה ועד היום – נתוני מכירות נמוכים מאוד ביחס לקודמתה, קונסולת ה-Wii.

מפת הדרכים שהציגה נינטנדו בינואר

מפת הדרכים שהציגה נינטנדו בינואר

יחד עם ה-Switch החדשה הושק גם Legend of Zelda: Breath of the Wild, משחק הרפתקאות חדש בסדרת Legend of Zelda המצליחה. המשחק זכה לשבחים וקיבל ציונים מושלמים ממספר מבקרים. באופן מפתיע, נמכרו יותר עותקים מהמשחק מאשר קונסולות: הגיימרים קנו 2.76 מיליון עותקים של משחק זלדה החדש ל-Switch.

בנינטנדו משערים שהעודף מגיע משחקנים שרכשו את המשחק יותר מפעם אחת. למשל, שחקנים שרכשו גרסאות אספנים שאינם מעוניינים לשחק בהן, ולצדן קנו עותק רגיל נוסף על מנת לשחק בו. כמו כן נמכרו 1.08 מיליון עותקים של המשחק לקונסולת ה-Wii U, אליה הוא גם הושק במקביל.

נינטנדו אופטימית לגבי עתיד ה-Switch, ומצפה למכור עוד עשר מיליון יחידות בשנה הקרובה. מלבד Breath of the Wild, הקונסולה תקבל משחקים נחשקים כמו Splatoon 2  ו-Super Mario Odyssey. בימים אלה הגיע גם Mario Kart 8 Deluxe, גרסה מעודכנת למשחק שיצא בעבר ל-Wii U. האם האופטימיות מוצדקת? ימים יגידו.

מקורות
CNBC
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות