מתוך "מהיר ועצבני 8" (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

מתוך "מהיר ועצבני 8" (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

שובר קופות: מהיר ועצבני 8 חוצה את רף מיליארד הדולר במכירות כרטיסים

הנה הגיע הרגע: "מהיר ועצבני 8" (The Fate of the Furious) הכניס מעל מיליארד דולר במכירות כרטיסים בבתי הקולנוע ברחבי העולם. קשה לומר שאנחנו מופתעים. "מהיר ועצבני 8" הראה את הפתיחה החזקה ביותר בכל הזמנים, ולא הפסיק למכור כרטיסים מאז.

הסרט, שממשיך את הסדרה בה פושעים עצבניים מצילים את העולם במכוניות מהירות, עמד בראש מצעדי המכירות בארצות הברית במשך שלושה שבועות ברצף. סך ההכנסות שלו במגרש הביתי מסתכמות נכון לרגע זה ב-192.7 מיליון דולר משוערים, לצד 867.6 מיליון גלובאליים, וביחד הם עוברים את המיליארד.

בין אותן הכנסות גלובאליות נמצאת יפן, בה יצא הסרט רק בשבוע האחרון, ובה הוא הכניס 7.5 מיליון דולר. זה נשמע כמו סכום נמוך יחסית, אך זוהי הפתיחה החזקה ביותר לסרט בסדרה ביפן – אפילו יותר מהסרט השלישי, שהתרחש בטוקיו. בסין "מהיר ועצבני 8" הכניס 361 מיליון דולר, מה שהופך אותו לסרט המיובא המצליח ביותר בסין, תואר שהיה בידי "מהיר ועצבני 7" (Furious 7) עד עכשיו.

הכניסה למועדון המיליארד הופכת את "מהיר ועצבני 8" לסרט החמישי של יוניברסל (Universal) שמכניס מעל מיליארד, לצד "עולם היורה" (Jurassic World), "מהיר ועצבני 7", "מיניונים" (Minions) ו"פארק היורה" (Jurassic Park).

"מהיר ועצבני 8" לא יסיים את ההרצה שלו בשבועות הקרובים, אך עם יציאתו המתקרבת של "שומרי הגלקסיה חלק 2" (Guardians of the Galaxy Vol. 2) מכירות הכרטיסים שלו צפויות לרדת משמעותית. סרט גיבורי-החלל של מארוול (Marvel) כבר יצא במספר מדינות ברחבי העולם, והספיק להכניס 101.2 מיליון דולר רק מהשווקים האלה. בישראל הוא יוצא היום (ג'), בדיוק בזמן ליום העצמאות.

מקורות
Box Office Mojo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות