טריילר מלא ראשון לסדרת המגנים של מארוול ונטפליקס

נטפליקס שחררה טריילר מלא ראשון למיני סדרה "המגנים" (The Defenders), שתביא את ארבעת גיבורי-העל של מארוול ונטפליקס להתאחד יחד כנגד סכנה כה גדולה, שאף אחד מהם בנפרד לא יוכל להתמודד איתה.

בטריילר אנו רואים כיצד דרדוויל, ג'סיקה ג'ונס, לוק קייג' ואיירון פיסט מכירים בהדרגה, משוחקים בהתאמה על ידי צ'ארלי קוקס (Charlie Cox), קריסטן ריטר (Krysten Ritter), מייק קולטר (Mike Colter) ופין ג'ונס (Finn Jones). מי שמחברת ביניהם היא, באופן לא מפתיע, קלייר טמפל, אותה משחקת רוזאריו דוסון (Rosario Dawson), הדמות היחידה שהופיעה בכל ארבע הסדרות והכירה אישית כל אחד מהגיבורים הללו.

אנו רואים דמויות מכל הסדרות מופיעות, כשבולטת במיוחד הופעתה החוזרת של אלקטרה, בגילומה של אלודי יאנג (Elodie Yung), כמו גם שובו של סטיק, מורו של דרדוויל אותו מגלם סקוט גלן (Scott Glenn), שמקריין גם חלק מהטריילר.

מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Sarah Shatz)

מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Sarah Shatz)

אבל הנבל המרכזי של הסדרה, הכוח האנטגוניסטי שלשמו יהיה על ארבעת הגיבורים להתאחד, היא דמות חדשה ולא מוכרת בשם אלכסנדרה, אותה תשחק סיגורני ויבר (Sigourney Weaver). ישנן מספר ספקולציות לגבי מי היא באמת, אך אלכסנדרה היא דמות שלא קיימת בקומיקס, לפחות לא בצורה הזאת, והיא צפויה להפתיע לא רק את הצופים החדשים, אלא גם את הקוראים הותיקים.

כל פרקי "המגנים" יעלו לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס ב-18 באוגוסט.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות