ב-HBO עובדים על ארבע סדרות ספין-אוף למשחקי הכס

מתוך "משחקי הכס": עונה 6, פרק 9 מתוך “משחקי הכס”: עונה 6, פרק 9 (קרדיט: HBO)

משחקי הכס עומדת להיכנס לעונתה השביעית בחודש יולי הקרוב, כאשר בשנה הבאה תשודר העונה השמינית והאחרונה של הסדרה המצליחה. אך ב-HBO לא מתכוונים לשים בצד את ההצלחה הגדולה ומודיעים היום (ה’) כי סגרו הסכמים עם מספר כותבים שישתלבו בכתיבת ארבעה פרוייקטים שונים בעולם שיצר ג’ורג’ ר.ר. מרטין עם סדרת ספרי הפנטזיה “שיר של אש ושל קרח”.

הכותבים שיעבדו על ארבעת הפרוייקטים בעולם של משחקי הכס יהיו מקס בורנשטיין (Max Borenstein), שכתב עבור “קונג: אי הגולגולת” ו”גודזילה” מ-2014, ג’יין גולדמן (Jane Goldman), שכתבה עבור “קיק אס”, “קינגסמן: השירות החשאי” וסרטי אקס-מן, בריאן הלגלנד (Brian Helgeland), שכתב עבור הסרטים “מיסטיק ריבר” ו”סיפורו של אביר” וקרלי ריי (Carly Wray), שכתבה עבור הסדרה “מד מן” מבית היוצר של המתחרה AMC.

שני הכותבים של משחקי הכס, דן וייס ודיוויד בניוף, לא יהיו שותפים לכתיבת פרוייקטי הספין אוף, אך ישולבו כמפיקים בפועל (Executive Producers) לצד ג’ורג’ ר.ר. מרטין. על פי HBO, השניים מסיימים כעת העבודה על העונה השביעית וכבר בעיצומה של עבודת הכתיבה עבור העונה השמינית של הסדרה.

מ-HBO לא נמסר מתי יחלו הפרוייקטים, באיזו תקופה יעסקו או באילו דמויות מהעולם שיצר ר.ר. מרטין יעסוק כל אחד מהם.

עונה 7 של משחקי הכס תעלה לשידור בארה”ב החל מה-16 ביולי ותכלול 7 פרקים בלבד, כאשר בשנה הבאה תיחשף העונה השמינית שתחתום את הסדרה עם 8 פרקים.

השוואת מפרטים